Gayet açık yazdığımı düşünüyorum. Fikirleriniz benim için önemli. Hadi beyninize kuvvet :) ?

Arkadaşlar masaj salonu işletiyorum bir alt katımda başka masaj salonuvar. sektörlerimiz aynı ve benimle rekabet etmek istiyorlar ve çok açık ediyorlar. İş yerimi çok seviyorum. Bana kimse engel olamasın istiyorum. Müşterilerimi çalmaya çalışırken yakaladım. Mesela şu an kaçak su kullanıyorlar ben şikayet edicem. İkimizde bayanız yani karşı bir hamle yapmam lazm. Çok nefret ettiğiniz bir kadına neler yapabilrsiniz. Hayal gücümüzü zorlayalım arkadaşlar.
Gayet açık yazdığımı düşünüyorum.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kaale alma. Siz kendinizden eminseniz kimse müşterilerinizi alamax

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Dolgun maaş işe masör olunur. İrtbt : ByToRo

0|0
    0|0
  • Tüm masaj salonlarında ahlaksızlık varmıdır

0|0
    0|0
  • Mesala bir erkek ya da bayan tutardım, rakip firmaya yollar gizli kamera koydurur onların yaptıkları herşeyi onlara karşı kullanırdım belkide bitirirdim :)

0|0
    0|0
  • En guzel cevap sahada olur

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşını dükkanına yolla.. Kenara köşeye prezervatif yerleştirsin.. Sonrada biri orda şey yapılıyo diye ihbarda bulunsun... ;)

0|0
    0|0
  • fiyatları zorlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • adres ver gelelim fuhuş var diye ihbar et anında kapatırlar :)

0|1
    0|0
  • sorman hata, önce kendi açıkların kapat sonra orayı kapattır..

0|0
    0|0
  • Bence hiç bişey yapma herşey olacağına varır yani burda olmasada yukarda doğruyu yanlışı hakkı hukuku gören var o senin hakkını verir sana zaten

0|0
    0|0
  • Öfkeyle kalkan zararla oturur teyze

0|0
    0|0
  • Adres ver de bir ziyaret edelim. Seans esnasında yapılacak olanları konuşuruz.

0|0
    0|0
  • İnanamıyorum ciddi misin sen xd

0|0
    0|0
  • Kapısına mıtlu sonlu afişi astır :)

0|0
    0|0
  • mutlu son masaj salonu de bidevergi kaçırıyorlar de

0|0
    0|0
  • Allah herkesin rızkını verir bişey yapmana gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Sularina bocek koy

0|0
    0|0
  • yerin nerde hem masaja geleyim bir hemde bir kaç taktik veririm

0|0
    0|0
  • indirim yap mahalleyi yığıyım oraya seni sahipsiz mi sandı lann...

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar nefret? Şikayet et suyunu çalıyosa belediye versin cezasını illa bir intikam kin nefret az dizi izleyin a. k

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bsey soracam benim masaj yaptrmam lazim ama masaj deynce aklima cok kotu seyler geliyo korkuyorum.

Duzgun yeri nasıl bilicem nerden anliycam

0|0
    0|0
    • Bulunduğun şehirde kadın erkek ayrı yerler vardır. Orada yaptırabilirsin. ya da otellerde bayanlar çalışır zaten. Onlardan istediğin masaj yaptırabilirsin (Masörüm)

• sizden korkulur

0|0
    0|0
  • Nefret bataklıktır çırpındıkça batarsın

0|0
    0|0
  • Polisi ara kaçak su çünküü :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...