Erkekler ölsün artık yeteeeeeeeer, diye bağırasınız geliyor mu hiç?

Özellikle taciz, tecavüz veya erkek şiddetiyle ilgili bir haber gördüğümde ve aklıma geldikçe oluyor, benim.

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler değil zihniyetleri ölmeli dışarda görüyorum bir kadın geçiyor tüm esnaf dikmiş gözleri bakıyor ulan evlisin o yaşta kızın/oğlun var utanmıyorsun sonra da her yerde " Müslümanız " değilsiniz abicim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şiddet gördüğü halde ' Ama ama seviyorum 😢 ' diyebilen kadınlar varken..
    Hayır erkekler ölsün diye bağırasım gelmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bütün insalıl bitmeli erkeğide kadını da, tecavuz eden erkekle sevgilisi eşi olan hatta olmyanda dahil, erkeklerle yatıp kalkan kadınlar flnda ölsün. Amaaan tüm insanlık ölsün dünyanın anasını becerdik.

0|0
    0|0
  • biz öyle kişilere erkek demiyoruz, canavar diyoruz şahsım adına olaya cinsiyet açısından değil insan hayatı açısından yaklaşıyorum her canlıya acı çektiren ve zarar veren kişiler kesinlikle nefes almayı hak etmiyor, olaya bu şekilde yaklaşamayan veya düşünemeyen sizlerde ancak kolay olanı tercih edip işinize geleni yani erkek cinsiyetini aşağılamaya ve hor görmeye resmen fırsat kolluyor bu kan donduran şeyleri tüm erkek cinsiyeti üzerine yüklüyorsunuz çünkü düşünce kapasiteniz ancak buna müsait, çok yazık bazı konularda derinlemesine düşünebilmeniz dileği ile.

0|0
    0|0
    • her canlıya acı çektiren zarar veren kişiler kadar buna neden olan kişiler de suçludur o halde dünyanın yüzde 95inin falan ölmesi gerekir, oraya girersek çıkamayız. tecavüz eden erkek taciz eden erkek şiddet uygulayan erkek rahatça dışarı çıkamayan, çıksa bile kalbi ağzında olan da kadın. hangi erkek öyle? tek suçlu erkek değil onu pohpohlayan çevresi toplumda etkili bunda ama yine insanın kendisinde bitiyor olay emin olun düşünebiliyorum.

• siz ki bu tip hassas bir noktada tüm erkek cinsine ölüm lanetleri yağdırabiliyorken bana düşünmekten mi bahsediyorsunuz... hm hm peki.

• Her erkek bir değil. Bunu anlayın artık.

0|0
    0|0
    • hemen neden öyle olan erkeklerle empati kurup, her erkek bir değil ühühühü yapıyorsun ki o zaman :D

• @PooLparty sana kalmadı, hayatımda ne olup olmayacağına karar vermek

• İnsallah olur ozaman 😎 recep ivedik'in sözü aklıma geldi. "Ne emmeye geliyon ne gömmeye geliyon" 🙈🙉🙊

• Genelleme , genelleme ve genelleme. Kısaca GENELLEME! Herkez bir değil.

0|0
    0|0
  • Erkekler ölsün adamlar kalsın sadece diyorum ben

0|0
    0|0
  • Ben ne yaptım ya, evimde oturmuş çayımı yudumluyorum

0|0
    0|0
  • Bendemi öleyim 😐 ... ama daha çok ufagim 😂😂

0|0
    0|0
  • eger erkekler ölseydi.. dunya 120 derece ateşle kavrulurdu.. :) anlayan anladı

0|1
    0|0
  • Benim de kadınlar ölsün diye bağırasım geliyor

0|0
    0|0
  • İdam sart

0|0
    0|0
  • Hayir benide kadinlar taciz ediyo mk diyommu hic

0|0
    0|0
  • sen Çok yaşa diyorum böylelikle tecavüz korkunda olmaz kutsal çakma bakire

0|0
    0|0
  • Gelmiyo

0|0
    0|0
  • yahu baban erkek kardeşin falan yok mu senin? ölsünmü yani.

0|0
    0|0
    • evet?

• seninkisi soykırım. iyiyi ve kötüyü ayırt etmelisin. topyekün kıyım bencilliğin, diktatörlüğün ırkçılığın ve daha sayamayacağım bir çok bilmem neyin göstergesidir.
      sevdiğim kadın beni aldatıyorsa tüm kadınlar ölmesin, ben kendi hatalarıma bakayım, oda layık olduğu onursuz hayatı yaşasın.

• Yazık bize yaa.. Kurunun yanında yaş yakma günah bize. :)) Unutma senin baban da bir erkek.

0|0
    0|0
  • Tabi siz kendi acı izda haklisin.

0|0
    0|0
  • taciz tecavüz edenler ölsün onlara erkek demeyin lütfen onlara bacım çocuğu diyin

0|0
    0|0
    • Neden? Annesinin ne suçu var çocuğun öyleyse?

• küfrettim onu çevirmiş ben annesine sövmüyorum onun şahsına sövüyorum sen kendinle çelişiyorsun bak arkadaşım ya

• hangi kısımda?

• kadınlar ölsün diyen erkeklerde çıkabilir tabisi. herşey karşılıklı bu hayatta.

0|0
    0|0
    • tecavüze uğrayıp erkekler tarafından öldürülen onlarca kadının sayısıyla da karşılıklı mı

• sakin ol az :)

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayın. Bu aşağılık kişileri idam etmiyorlar. Hükümette bunlara destek oluyor işte

0|0
    0|0
  • Bize kıyabilir misiniz?

0|0
    0|0
  • Onu yapan ve o zihniyette yaşayan insanlar evet ölsün. Aldatan kadınlarda erkeklerse

0|0
    0|0
  • bagir olsun diye ama olmicez daha da articaz

0|0
    0|0
  • Erkek olarak utanıyorum o haberleri görünce :((

0|0
    0|0
  • Hiç gelmiyo.

0|0
    0|0
  • yööterr yöööteerrr yööteerr
    bötün garular ölsün diyenler?

0|0
    0|0
  • öğretmenlerine aşık olup nasıl baştan çıkarsam nasıl kendime bağlasam diyen kızlar hakediyor desem olmaz haketmiyor desem yine olmaz bunlar gibiler toplumda sürünmeli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • tam tersi oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İyi erkekler ölmesin 😍
    Kötü olanların canı cehenneme😠

1|0
    0|0
  • Hayır erkekleri seviyorum (iyi olanları) ama erkek egemen sistemi sevmiyorum!! kadın olmak zor ülkemde.

1|0
    0|0
  • Gelmiyor

0|0
    0|0
  • Hepsinin canı cehenneme 😈😈.

1|0
    0|1
  • Bir kardeşim için tüm erkekleri bir tutmuyorum

0|0
    0|0
  • taciz tecavüz ayrı konu ama onun dışındakı konularda kızlar aşırı salakken erkeklere hakveriyor insan bazen. demin biri atıp tutmuş işte kızlar kendine bakmadan şöyle böyle erkek istyorlar diye. sana ne başkasınn isteklernden diyeceklerne malok gibi destek vermişler. az bile oluyor bu ezilmeleri

0|0
    0|0
  • Geceleri niye bu tarz sorular çoğalıyor? :D

0|0
    0|0
  • Bazen evet

0|0
    0|0
  • Hepsi ne değil ama onları yapanlara evet

0|0
    0|0
  • Karaktersizler icin evet. Zaten gidiyorlar.

0|0
    0|0
  • Evde oturmus cayını yudumlayan erkeklerin günahı ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...