Kızlardan hoşlandığımı aileme nasıl açıklarım?

Kendimi bildim bileli kızlara daha düşkün bir biseksüelim. Hiçbir zaman annemle babamın istediği güzel, hanımefendi kız olmadım ve benden iğreniyorlar. Bir erkek bulunca düzeleceğimi düşündükleri için katlanıyorlardı biliyorum ama kızları tercih ettiğimi öğrenince benden iyice tiksinecekler. Annem eşcinsellerin sapık olduğunu düşünüyor, babam da hasta olduklarını düşünüyor. Acaba farkettiler mi diye düşündüğüm için hep stresliyim. Yıllardır anksiyeteyle cebelleşiyorum. Onlara açıklarsam çok kötü şeyler olacak biliyorum ama bir yandan da başka çarem yokmuş gibi hissediyorum.
Ailelerine açıklayan başka lgbt üyeleri varsa hikayelerini dinlemek istiyorum eminim çoğunuzun ailesi de benimkiler gibidir. Siz bu durumla nasıl başa çıktınız?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ailen mantıklı biriyse olabilr anlayışla karşılanır

0|0
    0|0
    • onların problemi cinsel yönelimim değil. eğer feminen bir kız olsaydım katlanırlardı biliyorum.

• Dertlisin uzun uzun konuşmak istermisin

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok zor bişey cidden, çoğu homofobik ailelerimizin bunun doğuştan geldiğini anlayamıyorlar, eğer bir iş sahibiysen ve kendi hayatını kurabilecek kadar bir maddiyata sahipsen söyle ve yeni bir hayat kur mutlu olduğun

0|0
    0|0
Yükleniyor...