Müslüman olduğum için ırkçılığa uğradım, sizce kötü bir şey değil mi?

Arkadaşlar ben gurbette yaşıyorum, buradakiler türkleri felan arap sanıyor, benim 2 arkadaşım var, tartıştık bunlarla, gelmiş bana diyor, siz arapsınız, siz müslümanlar işidsiniz, insanları öldürüyorsunuz, gözünü aç felan diyor.(benim bu iki arkadaşda gay, üniversiteden)
Neyse bende dedim terbiyesizlik yapma, ben arap değilim, ayrıca araplarıda severim, şerefsiz bir avrupalı olacağıma, arap olmayı tercih ederim, siz avrupalılar her yeri sömürdünüz dedim.(bu birisi amerikalı)
Ameikalı olan dedi, siz ermenileri katlettiniz, bende dedim ki siz amerikalılar kızılderileri katlatiniz, vietnama saldırdınız, afganistana girdiniz,(diğeri ispanyol) diğerinede dedim ki sizde anlaşıp libyaya girdiniz.
kafayı gömecektim de zor tuttum, dedim defolun gidin, bir daha karşıma çıkarsanız ikinize döverim!
sustu gittiler.
Ulan müslüman olmak ne kadar zormuş be, ama şunu anladım, Müslüman olduğum için çok şanslıyım, adam gibi yaşıyorum... Müslüman kardeşlerim sizde dininizin kıymetini bilin, o kadar ahlaklı bir din ki (doğru yaşarsan) avrupada erkekle erkek aynı evde kalıp sevişiyorlar, siz hesap edin..
He türklerede araplarada benim yanımda kimse laf edemez, araplarda benim kardeşimdir.
siz şimdi atarsınız tutarsınız ama o kötülediğiniz araplar size gurbette ne kadar yakın geliyor, kardeş gibi oluyorsunuz.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• burada yok mu aynı evde kalıp homoseksüel çiftler? bununla müslümanlığın bir alakası yok. yaptığın çok yanlış bir kere madem onlar müslümanların insanları katlettiğini düşünüyor sizi bir daha görürsem döverim demek yerine oturup anlatırsın insan gibi sonra müslümanlara neden barbar gözüyle bakılıyor diye konuşuluyor. hristiyanlık veya yahudilik de ahlaksızlık dini değil ayrıca bunu da bir dipnot olarak düşüyorum.

0|0
    0|0
    • ben onlara ahlaksızlık dini demedim, ikincisi ben defalarca dinledim, güzelce anlattım, sen benim neler yaşadığımı biliyor musun be, bu ikisi benimle arkadaş olup whatsapp a da eklediler, bana yavşadılar, ardından cinsel organının resmini çekip gönderdiler, ertesi gün beni ve müslümanlığı kötülediler, ben buraya bazı şeyleri yazmadım. en baştan yazmaya kalksam sayfa yetmez.

• benim babam ve amcalarım almanyanın en büyük baronlarından, ve herkes onlara saygı gösterir, bende onun gibi bir baron olacağım ve gerektiğinde şiddet göstereceğim, sonuç olarak biryerlerdeyiz,

• ben bir şey demiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sabır et ne derlerse umursama senin için temiz Allah biliyorsa sıkıntı yok diğer insanların ne düşündğü

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun kardeşim, ya insan yanlız hissediyor kocaman dünyada kendini.

• kardeşim orda müslman mahallesi gibi bir yeer varsa oralardan arkadaş edinmeye bak yoksada bizim zaten en büyk dostumuz Allah'tır ona derdini anlat dua et zikir çek güzel kardeşim

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelleme yapma.
    Avrupalı olup müslüman olan da var ya hani kardeşim.
    Irk değil takva önemli.

0|0
    0|0
    • Avrupalı müslümanlara benim sözüm yok, hatta hristiyanlarada bişey demiyorum ama bize köpek muamelesi yapmasınlar.

• Kardeşim bırak öyle insanlarla muhatap dahi olma.
      Islam kavga etme dini değil

Bırak kendilerinin nasıl olduklarını gayet iyi gösteriyorlar.

• senden Allah razı olsun beni bu sitedekilerde anlamadı bir kaç kişi hariç, başına gelmeyen bilemez.

• Avrupa li mi arap mi deseler avruoa derim. Yinede guxel soylemissin. Sadice arap kismina katilmiyorum

0|0
    0|0
    • ben hiç birisi demem türküm ben ama araplar bana daha yakın geliyor, burada arap kardeşlerimde var hepsi iyi insanlar.

• Hic birini demem diyorshn kardesim diyorsun

• illa birisini seçeceksem araplar bana yakın geliyor.

• Çok zor bir durum. Kendini ezdirmedigin için helal olsun. Aklı kıt avrupalilar deseydin keşke.

0|0
    0|0
    • Ben koyu bir müslüman değilim ama kimse benim dinimede laf edemez, peygamberimede.

Erkekler Ne Diyor 2

• merak etme burdakilerde dindarlara yobaz diyorlar

0|0
    0|0
    • dindarla yobaz çok farklı, bu ayrımı yapamayan en büyük ırkçı ve yobazdır.

• arkadaşlarına hak verdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...