Müslüman olduğum için ırkçılığa uğradım, sizce kötü bir şey değil mi?

Arkadaşlar ben gurbette yaşıyorum, buradakiler türkleri felan arap sanıyor, benim 2 arkadaşım var, tartıştık bunlarla, gelmiş bana diyor, siz arapsınız, siz müslümanlar işidsiniz, insanları öldürüyorsunuz, gözünü aç felan diyor.(benim bu iki arkadaşda gay, üniversiteden)
Neyse bende dedim terbiyesizlik yapma, ben arap değilim, ayrıca araplarıda severim, şerefsiz bir avrupalı olacağıma, arap olmayı tercih ederim, siz avrupalılar her yeri sömürdünüz dedim.(bu birisi amerikalı)
Ameikalı olan dedi, siz ermenileri katlettiniz, bende dedim ki siz amerikalılar kızılderileri katlatiniz, vietnama saldırdınız, afganistana girdiniz,(diğeri ispanyol) diğerinede dedim ki sizde anlaşıp libyaya girdiniz.
kafayı gömecektim de zor tuttum, dedim defolun gidin, bir daha karşıma çıkarsanız ikinize döverim!
sustu gittiler.
Ulan müslüman olmak ne kadar zormuş be, ama şunu anladım, Müslüman olduğum için çok şanslıyım, adam gibi yaşıyorum... Müslüman kardeşlerim sizde dininizin kıymetini bilin, o kadar ahlaklı bir din ki (doğru yaşarsan) avrupada erkekle erkek aynı evde kalıp sevişiyorlar, siz hesap edin..
He türklerede araplarada benim yanımda kimse laf edemez, araplarda benim kardeşimdir.
siz şimdi atarsınız tutarsınız ama o kötülediğiniz araplar size gurbette ne kadar yakın geliyor, kardeş gibi oluyorsunuz.

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...