Kadınlarla ne derdiniz var?

Ekşi sözlükte "39 yaşında bekar yüksek egolu kadın yönetici" diye başlık açılmış ve altı hakaret dolu.

Tepeden bakıyormuş da, sürekli gerginmiş de. Erkek yöneticilerin hepsi mütevazi sevgi pıtırcıkları da benim mi haberim yok?

Ulan 39 yaşında iyi kariyer sahibi bir erkek tonla iltifat işitirken kadın neden yerin dibine sokuluyor bu ülkede?

Kadınların köle olmak yerine bir şeyler başarmasını neden kıskanıyorsunuz?

Güncellemeler:
"Derhal mutfağına dönmesi gereken illet kadın" yazıyor bir entryde. BU NEYİN ÇEKEMEMEZLİĞİ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şöyle bir örnek vereyim..
    Ara sıra tinder'e giriyorum.. 18 ile de 39 ile de işim olmamasına rağmen yaş aralığını epey geniş tutmak istedim ve 18-39 olarak seçtim..
    Çıkan sonuçlar arasında 20-22-25 falan çok az var.. 35-36 epey var.. 38-39 ise kum gibi.. Hepsinin de mesleği küçümsenmeyecek türden..
    Şimdi düşün bakalım 20-22-25 yaşındaki kızlar neden dolu?
    39'lukların neden hepsi BOŞ?
    O "kariyerli" ablalar nasıl olmuş da tinderden sevgili arayacak kadar DÜŞMÜŞ?
    Tabi ki EGO yüzünden KİBİR yüzünden..
    39 yaşında kariyer sahibi bir erkek her kız tarafından istenir.. Çünkü her açıdan hayatının doruk noktasındadır..
    39 yaşında kariyer sahibi bir kadın ise birçok kişi tarafından artık istenmeyeceği döneme çoktan girmiştir.. Ama hala kendisini bulunmaz hint kumaşı sanır..
    Halbuki çok kolay bulunuyorlar.. :D

0|0
    0|0
    • İnsanların değerini karşı cinse karşı ederine göre belirleyecek kadar boş olamazsın? 39 yaşında yönetici bir kadın 39 yaşında yönetici bir erkekten kat lat fazla çaba harcanmıştır o noktaya gelmek için. Sizin ego dediğiniz şey özsaygı.

• Ben bir karşı cinsim.. Tabi ki "bana göre ederi" neyse bana göre ederi odur.. :)
      Ona bakarsan ben de şu anki durumuma gelene kadar çok çaba harcadım.. Ama karşı cinse göre bunların hepsi boş.. Rüzgarda ahenkle dans eden gür saçlar ve seksi karın kasları birçok kız için benim konumumdan çok daha değerli.. Eee buna ne diyeceksin?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence sen sürü psikolojisine girmiş bir koyun gibi yorum yapıyorsun. Ayrıca algıda seçicilik yapma olayı daha geniş bir çerçeveden değerlendir.

0|0
    0|0
    • Başlığın altındaki yorumları okuyup tekrar gelir misin lütfen? Her 10 entryden 8'i hakaret, ne algıda seçiciliğinden bahsediyorsun?

• Evet, sokakta yanımızdan geçen insanların entry girdiği bir web sitesi. Dışardaki insanlarla onlar aynı kişiler. Ayrıca böyle kadınların altında çalışan erkeklerin arkalarından nasıl iğrenç dedikodular yaptıklarını biliyoruz.

• Hı hı haklısın

• kaldıramıyor bunu

0|0
    0|0
  • Biz kıskanmıyoruz hepimizin annesi var ama bazılarınız biraz cinnet sebebi değilmi sencede doğruya doğru olalım lütfen

0|0
    0|0
    • Ya bak okuduğunuzu idrak edemiyorsunuz sanırım, erkek yöneticiler de aynı, neden sadece kadınlar batıyor size?

• Aşağılık kompleksin var neden kabul etmiyorsun? Şu cümlenin aynısını ERKEK bir psikoloğa kurarsan o da sana aynısını söyleyecektir.

Niteliksiz erkekler bir kadından emir almaktan korkar sadece. O kadın o noktaya geldiyse iş hayatından senden daha üstün ve başarılıdır, kıskanmayın.

• Tamam sensin canım

• Trip varsa biz yokuz

0|0
    0|0
  • kendi ayakalrı üstünde duran kız candır ama egosuz olan kendini beğenmiş olmayan

0|0
    0|0
    • Yahu egoyla cinsiyetin ne alakası?

• O yaslarda 3 tane kadin yonetici tanidim hepsi ayni bo. K...

0|0
    0|0
    • Sırf kadın oldukları için kötü yönlerine odaklandığına eminim. Türk erkeklerinin olayı bu, en medeni olanınız bile ortadoğulu bir kadın düşmanı.

• Kapasiteleri olmasaydı senden üst konumda olmazlardı değil mi? Senden başarılı olmuş insanlara "kapasitesi yok" demek kıskançlık değil de nedir?

• Benden ustte oldugunu nereden cikarttin?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...