Sizden büyük kardeşiniz var mı?

Özellikle kızlar abiniz var mı? Ulan başka şehirden bile karışıyor ya :D Feceme laf ediyordu en son sinirlendim 4 senelik facemi kapattım şimdide instagramdaki fotolarımı sildiriyor valla sinirden gülüyorum :D En son instayıda kapatıcam sosyal hesaplardan soyutladı iyice. Kaç yaşına gelmişim hala bebek gibi davranıyor bana karşı.

Kızlar sizin böyle kıskanç abiye çözümünüz var mı? :D

0|2
20|9

En İyi Kız Görüşü

• 2 tane ablam var, ikisini versem de 1 tane abi alsam diye dualar ettim ama tutmuyor :)
    Abinin kıymetini bil.

1|0
    0|0
    • 2 ablam 1 abim var hepside yetiyor :D Seviyorum zatende bu kadar kısıtlaması hoş değil dekolte olmayan fotoları bile kaldırıyor

• Al karşına konuş, abi giydiğim kıyafetler benim tercihim senin benim yanımda olman lazım karşımda değil de.
      Ben ne aileme ne de kendime laf getiririm. Ne giyiyorsam ona göre de davranıyorum merak etme de.
      De yani birşeyler.

• Diyebilirmiyim bilmiyorum ama deniycem. Korkma değil çekiniyorum abimin yapısı çok sert ne cevap vereceğini kestiremiyorum. Teşekkür ederim yinede

Erkekler Ne Diyor 9

• Ablam var abim yok

1|0
    0|0
  • Var 😤

1|0
    0|0
  • 4 kardeşiz en küçüğü benim 😐

1|0
    0|0
  • Benim bir büyüğüm olmadı bana yol gösteren olmadı ama o seni daima korumaya çalıştı amacı bu Velhasıl haline şükür et be

0|0
    0|0
  • Varrrrrrrrr lanet olasıcaaa :D :D :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla konusurken kiz kardeşlerin çok fazla sıkılmamasını savunuyordum.
    Ama iş başa düşünce yanımda ablam olsun okuldan kız arkadaşım olsun tüm erkekleri potansiyel düşman görüyorum.
    Yapımız böyle. Yapacak bir şey yok gibi :)

0|0
    0|0
  • 5 kardeşiz ve ben son numarayım :D

0|0
    0|0
  • 7 kardeşiz ben 6. yım 2 abim 3 ablam var en büyük abi ile babam arasında 16 yıl var

0|0
    0|0
    • 15 yaşındamı evlenmiş benim beyin nöronlarım yandı

• Çok erken olduğu gerçeğini değiştirmez ama 😶

• doğru söylüyorsun

Kızlar Ne Diyor 19

• Var abiim

1|0
    0|0
  • var abim

1|0
    0|0
  • Hayır yok.

1|0
    0|0
  • abim yok ablam var bir ara facebookta arkadaşlarımı tek tek kontrol ediyordu şunu şunu sil gözüm tutmadı diyordu :D instagram sifremi biliyor ama fotolarıma arkadaslarıma karısmaz

1|0
    0|0
  • Kıskançlık mı? Biz aynı evde yaşamamıza rağmen konuşmuyoruz bile.

1|0
    0|0
  • Büyük yol

1|0
    0|0
  • Abin kıskançmış Allah beterinden korusun koca dünyada bir abim var benim Allah razı olsun yeri geldi ablalık yaptı şanslıyım kaç kere daha doğsam yine O abim olsun

0|0
    0|0
  • Hayır yok ama abim olsun isterdim.

1|0
    0|0
  • En büyük benim 😎😎
    Büyüdükçe kısıtlaması artar zaten daha çok kıskanıyor çnkü ama bir abim olsun isterdim :)

0|0
    0|0
  • ben evin büyüğüyüm

0|0
    0|0
  • en büyük benim yaşasınnnnn :D

1|0
    0|0
  • Bebek gibi davranmıyor
    O bir erkek
    Diğer erkekleri tanıyor
    O öyle olsun ya da olmasın diğer erkeklerin düşüncelerinden senin aksine bihaber değil
    O erkeklerin iç dünyasını biliyor
    O en kötü hal senaryosuyla başlıyor
    O'nun için iyi durum olamaz
    Et cetara et cetera bu örnekler çoğaltılabilir...

0|0
    0|0
  • Yok. Onun yerine kuzenim var o bazen karışır

0|0
    0|0
  • Yok ama abi gibi kardeşim var

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • Hayır br ablam var oda ben i takmıyor😂

0|0
    0|0
  • Var ama bana karışmıyor ya gerektiğinde kızıyor ama kanka gibi bir abim var şanslıyım sanırım

0|0
    0|0
  • Abim var :D

0|0
    0|0
  • abim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...