Gta 5 oynayan var mı aranızda nasıl oyun? 2 senedir hayalini kuruyorum ve sonunda bu cuma kasam geliyor oynuyaacağım?

Gta 5 bence en iyi oyunlardna birisi sizce nasıl zevkli mi? Bu cuma toplama kasa yaptırdım geliyor gta 5ide yüklücem çok heyeacnlıyım?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ps3 de oynadim arkadaslarin varsa multisi cok zevkli bir hal aliyor singleda fena değil ama gorevler bitince oynanabilirlik azaliyor san andreasi gorev yapmadan saatlerce oynadigimiz zamanlar oldu, yakin zamanda bende pc topladim lakin ekran karti Şu an daha almadim onumuzdeki 1 2 ay icinde onuda tamamlicam sen ne tur bir pc topladin?

0|0
    0|0
    • 2300 tl civarı. İşlemci : Amd fx8350 ekran kartı asus strix gtx950

• Aslında en iyisi ps4 fakat ben gta serilerini ps de oynamayı sevmiyorum

• Sistemsel konuda rahat evet ve dualshockda oynamak gercekden zevkli bir ben alisinca simdi nasil klavyede oynuyacağim onu dusunuyorum

• oyunu orjinal al bari bayağı ucuzladı, ben neredeyse 1 yıl önce aldım ve efsane bir oyun

0|0
    0|0
    • Bro kopya dvdsini alıcam veya relodaed torrenttan indiricem o kadar param yok orjinaline neden para veriyim biraz bahsetsene grafikler falan nasıl güzel mi?

• Bu kasa fanı ne işe yarıyor almak zorunda mıyım? alırsam en ucuzu işimi görür mü

• ben almadım daha pek gerek görmedim, ileride bilgisayrın ısınırsa alırsın

• Evet oynadığım en güzel oyunlardan biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...