Sizce değer görmek için sadece güzel/yakışıklı olmak yeterli mi?

Günümüzde insanlar biribirine dış görünüşüne göre değer veriyo yani o kişiyi önemsiyo yalan diyen yalan söyler Peki günümüzde sadece değer görmek için bu yeterli mi? sizin nasıl üşündüğünüzü sormuyorum insanları bir düşünün sadece insanlar biribirini güzel ya da yakışıklı olduğundan mı daha çok önemsiyo onlara öcelik tanınıyo yoksa başka şeyler de var mı?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Para ve görsellik ön planda genelde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yetiyor bu adaletsiz dünya da. Bu konuyla gözlemlediğim çok olay var. Özelikle erkekler yapıyor bunu

1|0
    0|0
    • Bence her iki cins içinde bu durum eşit kadınlar kendi cinslerine daha fazla uyguluyo bunu bence mesela tipine bakıp ona göre arkadaş olan çok tanıyorum kızlar arasında

• olabilir :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeterli ama o deger yapmacık olur, gercek deger karsindakini bastan sona tanıyıp herseyinle kabul edip deger vermektir.

0|0
    0|0
  • Bana güven verdiği sürece güzellik umrumda değil. Kıskançlığımdan dolayı hep güzel olmayan kızlarla birlikte oldum..

0|0
    0|0
  • Değer görmek = kendine olan saygın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dünya ye kürküm dünyası...

0|0
    0|0
  • Yok ya, cidden bazen gidip çok tipsizini de sevebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Hayir yetersiz. Guzellik bir yere gider.

0|0
    0|0
  • dış görünüşün etkisi daha fazla tabii

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
    • Peki başka neler var?

• Karakter huy güzelliği anlaşmak çok daha önemli güzellik işk başta ama sonrasında önemli değil tanıdıkça karakterine aşık oluyorsun zaten seviyorsan

• Evet tip önemli

0|0
    0|0
  • Şöyle açıklayabilirim

Değer gören erkekler : Yakışıklı + Zengin + Zeki

Değer gören kızlar : Güzel + Zeki

0|0
    0|0
    • Kıza zeki demesen de olurdu, gerek yok,
      Zeki olacak da ne yapacağız oturup felsefe mi konuşacağız? (Bknz: ara da bulasın)

• Insanlar sevgilisi ile felsefe konuşmuyor, sadece duygu alışverişi yapıyorlar, ki hiç zeka gerektirmeyen bir faaliyet.
      Beğen , beğensin, keyif al o da alsın , ha bir de güzelse ekstra keyif...

• Zekadan anladığın felsefe yapmak mı? Zeka yolda yürürken herhangi bişey hakkında yorum yaparken (felsefe olması şart değil ) sorulan sorularla Neye güldüğünle bile alakalı bişeydir. Aranızda bir problem olur problemi zekanı kullanarak çözersin. Sen günlük hayatında zekanı kullanmıyor musun? Muhakkak kullanırsın. E bir insan aptalsa bu davranışlarına da yansır. Kastettiğim şey oturup bilimsel konularda konuşmak değil bir insan zekiyse nerde nasıl davranacağını bilir nasıl konuşacağını bilir bu yüzden erkeğin de kadının da zeki olanı makbuldür. Esra ceyda kardeşleri bilir misin bilmem bir öyle aptal aptal hareketler konuşmalar yapan kızlar var bir de hem güzel olup hem de aklı başında zekice davranan kızlar var. Anlatabilmişimdir umarım

Yükleniyor...