Bölümüm yüzünden insanlarla tanışmak istemiyorum hoşlandığım çocuk da dahil?

Ben üniversite öğrencisiyim hemşirelik okuyorum. İstanbul'da okuyorum gayet yüksek bir puanla ve iyi bir sıralamayla girmeme rağmen, düşük puanla başka bölümlere girenler bölümümü öğrenince yukarıdan bakıyorlar özellikle okulda tanıştığım erkekler imalı imalı hemşireyle alakalı şeyler diyorlar iğne mevzusu açmaları falan ben zaten aile zoruyla istemeyerek okuyorum bunları yaşayınca daha da soğuyorum hoşlandığım bir çocuk vardı o itü de okuyor böyle ismimi öğrenmeye çalıştı baya baktı etti tanışmaya yönelik şeyler yaptı ama ben sırf hemşirelik demeye utandığım için onunla tanışmadım. Okul olarak da bölüm olarak da baya iyi ve ben o da olsa başkası da olsa kendimi ezik hissediyorum onların yanında bunun en büyük nedeni de istemeyerek okumam /okumak zorunda bırakılmam şimdi hiç madem öyle sevdiğin bölüm okusaydın mevzularına girmeyin çok uzun hikaye tek kelime ile mecbur kaldım..

Sizce bu durumu aşar mıyım hayat boyu böyle mi devam edecek :'( ?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hayat boyu böyle devam edicek.

0|0
    0|0
  • Belli zaman sonra aşacaksın. ;)

0|0
    0|0
    • Hemşireler hakkında o kadar yorumlar okudum ki dedikoducu doktorkoca avcısı suratsız erkek düşkünü vs... :'( mesleği zaten sevmiyorum iyice nefret ettim :(

• Dediğim gibi tek neden milletin kötülemesi değil benim istemeden okumam :(

• Sen sevmiyorsun işte, sevsen ve isteyerek okusan her açığını sen kapatmak isterdin. Aslında güzel bir meslek bence vazgeçme

Kızlar Ne Diyor 1

• Kuzu daha neler gorecegiz:))) sirf hemsirelik okuyor diye uzuleni utanilani ilk gez gordum... bu turkiyede daha neler gorcez:))))

0|0
    0|0
    • Utanıyorum çünkü erkeklerin bu konuda cinsellikle ilgili imaları oluyor sana çok saçma gelebilir ama saçma olan benim utanmam değil beni utandıranlar

• Kuzu ne takiyon ya... aman

Yükleniyor...