Bücür Cadıyı yani beni nasıl bilirsiniz?

Biliyorum çoğunuz tanımıyorsunuz ama sormak istedim :D Dün bir kızdan özendim çok da tatlış bir soru olmuş :D bn de sormak istedim :D bildiğiniz kadarıyla cevaplayın :D Eleştirebilirsiniz özel görüşü açık bırakıcam belki kırdığım olmuştur ordan yazsın :)

Herkese iyi eğlenceler :) musmutlu akşamlar dilerim :D <3

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• bücur cadı senı tanımıyoru olsamda sordugun soruları verdıgın cevapları takıp etmeye calışıyorum zaten nıckınde senın gıbı bence tatlı bak tum kalbımle soyluyorum K S ye gırdıgımde senın sorularına genelde bakıyorum ne sormus sun dıye ama ben senden pozıtıf enerjı alıyorum senınle ortak yonumuz cocukları benım gıbı cok sevmen bırde ıyıkı varsın bu sıtede bucur cadı camasırların ınşallah hıc ıslanmaz bırde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• sıradan bir insan olarak biliyorum

1|0
    0|0
  • Çok yaramazdın sen sürekli agzını yamultur büyüler yapardın , abbas anana aşıkdı abbası bile başka adam yaptınız sonra arka sıradakilere gittin zamanında yaptıgın yaramazlıkları mavi sakaldan buldun ettiğini buldun :D Şimdi ne alemdesin bilmiyim bide çocukken sevimliydin şimdi o sevimlilik gitmiş. :D :D

1|0
    0|0
  • Sempatik birine benziyorsun
    birde eski nickin kebelekti galiba asdf

1|0
    0|0
  • nickine münhasır işte
    bücür minnak bir kız :)

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum sizi...

İyi geceler :)

1|0
    0|0
  • Esprili, zeki, çok dürüst, arkadaş, fırlama ama ölçülü, açık görüşlü, Atatürkçü, inançlı, sinirlenince lafını esirgemeyen ama dedim ya hep ölçülü, ince ve narin, ergonomik

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim sihirbaz

1|0
    0|0
  • Seni tanımıyorum.. bir fikir oluşsun diye yorumlarına baktım sen de kimseyi tanımıyorsun.. :D Demek ki burada kimse kimse kimseyi tanımıyor ne samimi olmayan bir ortam :(

1|0
    0|0
  • Ben tanıyorum sen tanımasanda. Çoğu soruya güleryüzlülükle içtenlikle yaklaşyon. Gayet güzel samimi birisin.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerçekten seni tanımıyorum ama :)

• NeverBay dı yaa belki görmüşsündür :D

• hatırlayamadım ama görmüşümdür belki :) görüşün için teşekkür ederim gerçekten :)

• Rahmetli çok iyiydi 3 yemeği lahmacun du acılıydı kulağını çınlattım nur için de yat emi dedimmmm 😀😀😀😀😀

1|0
    0|0
  • bilmem

1|0
    0|0
  • profildeki küçük kızsan tatlısın :)

1|0
    0|0
  • Ömrü hayatımda ilk kez gördüm seni ama bu soruya bakarak şunu fark ettim ki gülücük atarak sempatik olmaya çalışan kalp atarak prim yapmaya çalışan bir demagogsun bence

0|0
    0|0
  • ilk defa gördüm kanka seni, dikkatimi çekmemişsin

1|0
    0|0
  • kendisi ayaklarımı çok kıskanıyor 8) 8) 8) kıskanç bilirim :P :P :P

0|0
    0|0
    • offfff :D kıskançlığın böylesi :D herkesin görüşünü beğenip yorup yapmış bana yapmadı :D :D
      bu kadar kıskanma yaw :/ gel süreyim ayaklarımı ayaklarına :D belki güzellik bulaşır seninkilere de :D :D :D

• Yeteeeeeeeeerrrrrr 😢😢😢😢😓😓

• tamam tamam :D
      sen ağlama :/ kapamaya çalışacağım bu konuyu :(
      başarılı olur muyum orasını bilemem tabi :D

• Neşeli gibi sanki ya. Gördüm birkaç soruda çünkü

1|0
    0|0
  • Tanimiyorum.

1|0
    0|0
  • Cok denk geldim ama hakkinda bilgi sahibi degilim

1|0
    0|0
  • eglenceli şirin

1|0
    0|0
  • Hatırladım bir arkadaşının 7 exper oluşunu kutlamıştın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...