Arkadaslar kulak zarim patlamis olabilirmi?

Nisanlim denilen k... pek kulagima yumruk atti bundan 4 gün önce.. odur budur kulagimda bir cinlama sesi var.. kulagimda kalici hasar kalmis olabilir? cildiricam bu gidisle

0|1
1127

En İyi Erkek Görüşü

• Orta kulak iltihabın varsa? darbeyle çınlama olabilir vede kalıcı olma ihtimali yüksek..! aksi olupta kulağından normal süreçte iltihap gelmiyor ise? o zaman kulak zarın hasar almış olabilir, zarda yırtılma belirtisi : iltihap gelmesi, senede 1-2 defa çok şiddetli ağrı olup iğne olduktan sonra kesilip 1 sene içinde yine tekrarlamasıdır..!

Muhakkak doktora git ve durumu iza et.

0|1
    0|0
    • Tekrar geçmiş olsun, doktora gittiysen teşhisi ne oldu? ayrıca kanıtlayabilirsen nişanlından şikayetçi ol ve dava aç tazminat davası..!

E. i. g. nezaketin içinde teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Dr neden gitmedın bence acılen uzaklas nısanlından

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir insanın atacağı yumruğu kaldırabiliyor ve ona takılmıyorsam
    1-) Ya haketmişimdir
    2-) çaresizimdir, malımdır
    3-) Çok seviyorumdur

kulak zarın patlasaydı duramazdın. Ya iltihaplanmıştır ya da daha önce iltihap kapmıştır darbeyle hissetmeye başlamışsındır. Her hlaukarda doktora görünmen lazım.

0|0
    0|0
  • Şerefsizin biri kadına el kaldırıyor bu hala nişanlım diyor. Garip.

1|0
    0|0
  • Darbe aldığın için hassaslaşmış olabilir.

Doktora görünmekte fayda var.

Not: Kulak zarın patlasa, emin ol bilirdin.

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam adama dava açar ve 2 seçenek sunarım
    1. Tazminat davası
    2. Seni takma penis ile gibicem seçim senin

0|0
    0|0
  • Doktora gitmende fayda var. Kulak sadece duymakla ilgili değildir. Oradan alınacak ciddi bir hasar düzgün yürümeni bile engeller. Çünkü orası insanın denge merkezine yakındır.

0|0
    0|0
  • yumruk mu attı? doktora git, olabilir ve kalıcı işitme kaybı olabilir, hem darp raporu falan alsaydın keşke, lazım olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora git darp raporu al emniyete git sikayetci ol..

1|0
    0|0
  • Hala sen bu şerefsizee nişanlımmı diyorsun gelsin bana yumruk atsın bakalım o yumruğu neresine monte ediyorum Allah belasını adinin

1|0
    0|0
    • Biran önce doktora git ve bu onun bunun çocuğuna bas tekmeyi

• Ayrıl gitsin kusura bakma da nişanlım da o çocuğu olmasa kadına karşı kullandığı gücü aslında kadınını korumak için kullanmasını gerektiğini bilemeyen kişiliksiz birii. Ben ayrıl derim fikir senin

0|0
    0|0
  • O adam daha evlenmeden bunu yapuosa evlenince seni komaya da sokar

2|0
    0|0
  • geçmiş olsun bu nasıl canilik sorguluyorum çok acıl bir kular uzmanına git ve işitme testi yaptır

0|0
    0|0
  • Olabilir bende zar çökmesi var

0|0
    0|0
  • Ayrılmadın mı

0|0
    0|0
  • Bum patladı gitti

0|0
    0|0
  • acilen bir doktora gözük umarım tinitüse yakalanmamışsındır eğer oysa ki allah korusun inşallah öyle değildir ömrünün sonuna kadar o sesle yaşayacaksın ve tedaviside yok

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Bize sorcağına doktora git. Şakaya gelmez.

0|0
    0|0
  • Nasil insanlarla nisanlaniyonuz yaw

1|0
    0|0
  • Naga yumruk atma deseydin.. geçmiş olsun . neden attı yumruk

0|0
    0|0
  • zarar gömüş olabilir doktora git

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 10

• önce doktora sonra polise git uzaklaştırt kendinden

0|0
    0|0
  • Köpeklere niye hakaret ediyorsun? Ne şerefsiz yaratıklar var ya ! Bir doktora git istersen ne olur ne olmaz... Belki benim haddime değildir ama Tekmeyi de koymalısın bence bu iki ayaklı hayvana.

0|0
    0|0
  • :D ne piskopat nisanlin var :D saka bir yana kulagina darbe almamaya dikkat et kristallerin oynarsa cok kotu olur, doktora gorun

0|0
    0|0
  • Doktora git, pe. zvenk şimdiden şiddet mi uyguluyor? Vay mk

0|0
    0|0
  • Ayrılsanaa

0|0
    0|0
  • Niye atıyor delirdimi acaba

0|0
    0|0
  • Evet olabilir

0|0
    0|0
  • Taniki olabilir acilen doktora gorun. Bu olay olur olmaz gidip darp raporu neden almadin ki

0|0
    0|0
  • Ayrıl sonra çok pişman olursun annemden biliyorum :(

0|0
    0|0
  • Desene evlenince sende şiddet yüzünden öldürülen kadınlar arasına gireceksin yazık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...