İlgisizlikle nasıl başa çıkıyorsunuz?

Çevrenizde değer verdiklerinizin size karşı ilgisiz olduklarını görünce ne yapıyorsunuz?

0|1
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tam tersi çok ilgi gösterip bunaltiyor benimkiler herkes , ilgiyi sevmiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğer ilgi bağımlısı değilsen, ilgisizlik gibi bir sorunun da oluşmayacaktır.
    Her ne kadar duyguları olan bir birey de olsan, bunu sorun haline getirmen ilgi açlığı ile ilgilidir. İlgiye acıkan insanlar da asla doyum duymazlar.
    Diğer insanların ne düşündüklerine, neden sevdiklerine ya da sevmediklerine, ya da ne dediklerini önemsersek; o zaman sen diye bir şey kalmaz. Hayatın boyunca insanlara kendini sevdirmeye çalışan, özbenliğinden kopup yapmacık hareketleriyle daha da itici olan birisi olursun; ya da bu durumda duygusal olarak bir ya da birçok kez suistimallere maruz kalırsın gibi, gibi...

1|0
    0|0
  • Sevdiğim birinden günlerce haber alamadıgım bile olmuştu zamanında. O yüzden karşımdaki ne kadar ilgisiz davranırsa davransın , üzülmem. Üzüntü duygum uçtu.

1|0
    0|0
  • Kitaplarla ilgileniyorum.

1|0
    0|0
  • hiç uğraşmıyorum :D

1|0
    0|0
  • Boşver bir çaba gösterme. Bırak dağınık kalsın 😄😄

1|0
    0|0
  • Biri benimle ilgileniyorsa takmam ilgilenmezse de takmam ben böyle basa çıkıyorum😂

1|0
    0|0
  • Bende ona ilgisiz davranırım. Ama sevdiğim biriyse içten içe acı çekerim o ayrı.

1|0
    0|0
  • Pek takmam da haber vermesi lazim

1|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok insan üzülüyor bir saniye sürüyor oda...

1|0
    0|0
  • Kendimi geri çekerim

1|0
    0|0
  • Ben de ilgisiz kalırım ya da konuşmayı keserim

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• İlgi gösterenlerle ilgileniyorum :D tabi ilgiyi beklediğin kişinin göstermesiyle bir olmuyor ama yapacak bir şey yok.

4|0
    0|0
  • çıkmam hiç

1|0
    0|0
  • beni takmıyorlar demektir mesgul etmem.

1|0
    0|0
  • İlgilenin lann benle diyorum 😄

1|0
    0|0
  • hayatımdan çıkarıyorum. s çok mu lazım

2|0
    0|0
  • Alistigim icin bisey yapmiyorum😏

1|0
    0|0
  • alistim sorun etmiyorum

1|0
    0|0
  • Karşımdaki insan bana ne kadar ilgi gösterirse benimde ona olan ilgim okadardir

1|0
    0|0
  • Bende onlara öyle davranıyorum

1|0
    0|0
  • Bende onlara ilgisiz davranıyorum (yapamadı)

1|0
    0|0
  • Ben de ilgisiz umursamaz davraniyorum

1|0
    0|0
  • çıkamıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...