Olmuyo gururuma yediremiyorum sessiz kalmak zoruma gidiyo?

bir gün olsun kalbini kırmadım, sinirli olduğu zamanlarda yatıştırdım alttan aldım. mutsuz olduğu sıralarda mutlu olması için elimden geleni yaptım. her ne olursa olsun doğruyu söylemekten kaçınmadım güvenini sarsmamak için her şeyi yaptım. evet o zamanlar aşıktım ve hayatımın öyle bir yerine koymuştum ki onu aşık olduğum insandan daha fazlaydı. abim, babam gibiydi. konuştuklarımızla, yaşadıklarımızla aşık olduğum insandan fazlası olmuştu. işte bu yüzden hayatımdan gidince kocaman bir parçamı alıp götürdü. yapmadığı dengesizlik, çektirmediği acı kalmadı. ona olan aşkım bitti ama bendeki yerinden dolayı yaptıkları zoruma gidiyo. kendisini aldatan, zamanında aşağılayan ve ayrıldıkları anda hemen sevgili kişiyle barıştıktan sonra bana bunları yaşattı. şu yaptıklarıma rağmen o kız kadar değerim olmadı. herkes takma, sil hayatından, boşver bir şey deme ona dese de yapılanları gururuma yediremiyorum. sessiz kalmak beni daha çok üzüyo, suratına karşı her şeyi söyleyip, bağırıp suratına tükürmek istiyorum ancak böyle geçer içimdeki bu öfke. ne yapıyım ben

Güncellemeler:
Güncelll

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...