Şimdi haberler de izledim 2 yaşında ki çocuğunun önünde kadını kocası öldürmüş kadının suçu mu?

evet bence kadının suçu adam gibi gelen erkekleri seçmiyor adam olmamış bela kişileri seçiyor ondan sonra aklı başına gelince de ayrılmaklara kalkıyor adam da onu öldürüyor adam olun lan kahpeler adam gibi adamlar varken deymeyecek erkeklerin elinde yok olmayın canım karılar hep de canım oldunuz kendinizi olmayacak erkeklere öldürtüyorsunuz

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle haklısın kadınlar bu dünyaya anca erkekleri tatmin etmek için gelmiştir zaten başka bir amacı olamaz, bu habere olan yorumu babanada söyle gitsin annene senin yanında zarar versin biraz, ama bunun için sakın babanı suçlama sonuçta annen dangalak bir erkek seçmiş, ve sonundada senin gibi döl israfı bişey doğurmuş, bütün suç kesinlikle annenin,,, sana bu kadar yazdığıma bile utandım

0|1
    0|0
    • babam annemi ne aldattı neden el kaldırdı senin bu sözlerin ancak senin babanın anana yaptıklarıdır eminim

• Yazdıkların beyninin içindekilerin dışavurumu ilerde haberlerde göreceğimiz kadın katillerinden biride sen olucaksın belli

• seni mezarına tüküreceğim

En İyi Erkek Görüşü

• ama her zaman da bela olduklarını bilemezsin ki. Bazen insanlar kendini olduğundan farklı gösteriyor ta ki istedikleri kişi kendilerine bağlanıncaya kadar. Sonrası bu

0|1
    0|0
    • imanlı olup olmadığını da bilemezsin ki onu sadece Allah bilir. Biz sadece güveniriz. Allah bizi iki yüzlülerden korusun

Kızlar Ne Diyor 2

• Sensin kahpe agzını topla serefsiz.

0|1
    0|0
  • Karsisindaki serefsizse kadin napsin?

0|1
    0|0
    • adam gibi birini nedne bulmuyorlar

• sensin demedim hepsi de demedim ama geneli böyle

• Zaten bende "sensin dedin" demedim, o kadin veya diger onun gibi magdur kadinlar icin burdakilerle genelleme yapma demistim

Erkekler Ne Diyor 2

• Evine kilit taktırmayan adamı hırsız soyar.

Bütün mahalleli toplanır ve aralarında, kilit taktırsaydı soyulmazdı derler.

Bunu duyan ev sahibide " Hırsızın hiç mi suçu yok " der.

Ha işte sen bu hikayedeki mahallelisin.

0|1
    0|0
  • bazı yerlerde haklısın arkadaşım iyi erkekleri isteyip kötülerine koşuyolar ama burda suçu bir tek kadına atmak büyük haksızlık olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...