Yaz geldi Yamaha - Hondacılar bass gazaaa?

arkadaşlar motorsiklet suruculeri kaza sonrada ellemeyin özellikle kaskını çıkarmayın bırakın kaskı ile kalsın yolu güvenli hale getirin yolun ortasındaki motorsiklet i kenarıya çekin ve ambulans ı arayın sadece bukadar kaskı çıkarmaya çalışmanız demek motorsikletlilerin canı demek bırakın doktor geldiginde duruma göre o yöntemiyle çıkarsın..! bilinçsizce ellediginiz için o kaskı çıkarmanız demek motorsikletlilerin canını almak demek..! unutmayın bunu özellikle...Yaz geldi Yamaha - Hondacılar  bass gazaaa ?

arkadaşlar sadece birşey açıklamak istiyorum araba sürücüleri motorsiklet kullanıcılarını zorlamakta sıkıştırmakta lütfen trafikte örnek olun diger araba kullanıcılarına motorsikletcilere yol verin sıkıştırmayın ki ne bizler nede sizler keşke yol verseydim keşke sıkıştırmasaydım demeyin sonuda..!

Güncellemeler:
gazlayın bass bass :D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• off benim cbr250 dursaydı fena planlarım vardı

0|0
    0|0
    • :) alırsın ya dert etme yenisiyle planlar yaparsın

• İnşallah istediğim gibi bir üniversiteye gidersem zaten cbr600 var planda :D

• :) iyi hayırlı olsun gardaşım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Siz de tost olma pahasına iki araba arasından geçmeye çalışıp uyanıklık etmeye kalkmayın o halde.

0|1
    0|0
    • sizde bizi sıkıştırmak yerine? acaba dikkatli olsanız? yol verseniz hanım efendi nasıl olur acaba? sonra 3 gün önce yaptıgım gibi kasklı bir adam koruma kıyafetli bir adam motorun tepesinden iner yerden sopayı alır o arabadaki şöförü eline alır haşat eder.. ama o öför yumruk atsada tekmelesede korumalı tam teşhizatlı benim gibi bir adama işlemez ve haşat olan araba kullanıcısı olur? nasıl hangisi daha güzel? sen bide bayansın trafikte örnek olman gerekirken ben o motorsikletin tepesinde kaporta direk ben iken sen beni sıkıştıranlara savunursan cböyle lafı yersiniz hanım efendi..! ?

• Bayanlığı falan boşver eşkıya her cinsiyete karşı eşkıyadır. Hem bu tarz konuşup hem de kibarlık taslama, olmuyor sayın trafik canavarı.

• sen ve senin gibi şöförler oldugu surece eşkiyalıgımdan gurur ve onur duyarım kendimle hanım efendi hadi by :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzel mesaj vermişsin gizli üye. Ama emin ol kimse sallamaz böyle uyarıları. Adamlar motora binince kimyası degişiyor. Hız artınca gtü başı ayrı oynuyor. Bokunda boncuk bulmuş çocuk gibi seviniyorlar sevindikçe daha da gaza yükleniyorlar. Sonuç : Ya ölüyorlar ya da sakat kalıyorlar. Benim tercihim motora atlayınca hayvanlaşıp gereksiz hız yapanların sakat kalması. Mesela boynundan aşağısı felç olmalı. Hayatı boyunca yatalak kalıp altına sıçmalı. 5-10 yıl sonra ebeveynleri yaşlılıktan ölüp gittiginde kimsesiz kalmalı. Hastanelerde bir iki acımasız ve cahil hasta bakıcıların işkencesine uğramalı. Hatta bazı hasta bakıcılar bu tipleri zikmeleri için paralı sapıklara kiralamalı. Bir kaç yıl bu işkenceyi çektikten sonra hastane yönetimi tarafından bir gece yarısı gizlice sokağa bırakılmalı. Organ mafyası narkoz vermeden canlı canlı böbreklerini söküp çıkarmalı ki ancak o zaman anlarlar değmeyecegini. Başka türlü ne kadar mesaj versen boş.

0|1
    0|0
    • bende yamaha r1 var sıfır aldım daha 3 gün önce kavga ettim şerefsiz sıkıştırdı birde gitsene öteye dedi? levhayamı çıkacam sen ne diyon lan dedim tam teşhizatlıyım indim yerde sopa vardı egilip aldım oda indi kavga ettik yumruk atıyor kaskıma geliyor :D yumruk atıyor montun korumalarına geliyor :D bir tutturamadı temiz dayak yedi gitti :D abi cidden tamam hız bende yaparım şehirler arasında veya otobanda..! onun haricinde trafik kurallarına uyan bir sürücüyüm.! ama arabaların %90 ı böyle şöförler var kaporta benim beni sıkıştırmayıp geç kardeşim dese yeri geldiginde arabasıyla beni korusa nasıl olur sıkıştırıp kaza yapsam ve ölsem o zaman keşke sıkıştırmasaydım diyecek ama bir anlamı olmayacak?

• Bende onu diyorum işte olayın vehameti örnek olarak durdurulabilecek noktayı çoktan geçti. Motor kazaları öyle bir hale geldi ki artık laftan sözden anlayacak durumda degil motor kullanıcıları. Yapılabilecek en iyi şey motorla kendi hayatını ya da başkalarının hayatını riske eden herkez yakalanıp gece saat on ikiden sonra canlı yayında derisi canlı canlı yüzülüp tüm Türkiyeye izletilmeli ki ancak hız tutkunu hayvanlar bir nebze kendine çeki düzen verir.

• bak bende motorsiklet kullanıcıyım kurallara uyan bir kullanıcıyım ama şehirler arasında yolda ve otobanlar haricinde hız yapmam.!

Yükleniyor...