Kızlar soruyor da ergen tayfanın hüküm sürmesi?

Ne kadar toplumdan dışlanmış varsa burda ego tatmini yapıyor. Adam kaba yorum yazıyor cevap vermeyelim diye engelliyor. Trollük mü yapıyorlar acaba yoksa beyin yoksunluğu mu çekiyor bu arkadaşlar? Sırf sataşmak için yorum atan sonra cevap verilmesin diye engelleyen arkadaşlar neyin kafasını yaşıyosunuz acaba? Kaç tane tanıdığımın başına aynı şeyler geldi. Yorum yapacaksanız adam gibi yapın milletle niye uğraşıyosunuz?

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ay aynen ya kodumun bazı beyinsizleri yazıyo sonra hop engel. yiyosa cevap vermemi bekleseler. benim de başıma kaç kere geldi. off valla sinirlendim hjaghfdjffalkj

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cevap vermek yerine alkışlamayı seçiyorum.
    Büyük alkış

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini yapmakta özgür burası laik Türkiye Cumhuriyeti eleştiri yapmakta herkes özgür sende onları eleştirmissin, onları savundugum için söylemiyorum lakin Şu an aynısını sen yapmıssın.

0|0
    0|0
    • Hakaret suçu diye bir şey var bilmem ceza kanununu bilirmisin? Adam hakaret ediyor eleştiri yapmıyor. Altta da söyledim zaten eleştiri düzgün bir şekilde yapılır ana avrat kayarak eleştiri yapılmaz adam alenen hakaret ediyor tahrik edici konuşup engeli basıyor. Bilmem anlatabildim mi? Burada iyi eleştiri ya da kötü eleştiriden bahsetmiyoruz.

• Zaten hakaret içerikli yorumları site yetkilileri kaldırmıyor mu? Gerçek hayatta o karakteri yaşayamayıp burada boş konusuyorlar zaten saçma sapan bir soru sormus olsaydın en az 50-60 kısı yorumlardı bak kaç kişi yorum yapmıs geneli böyledir benim fikrim.

• Aynen öyle görüşünüşle ya da aşklı meşkli soru oldu mu saldırıyo millet

• Aynısını ben de yaşadım daha önce. Ergenlik işte

0|0
    0|0
  • Hakikaten çok doğru söyledin

0|0
    0|0
  • Bende cok ornegini gordum. Pipime bike takmiyorum

0|0
    0|0
  • kank burdaki asosyal insanlara kafa takmayın :D

0|0
    0|0
    • Bir değil iki değil be kank bu nedir ya yolda görse yolunu değiştirecek burada gelmiş sövüyor elini kolunu sallaya sallaya bişey demediğimiz halde

• auehaushdjsdfk :D :D :D çokta denk geldim ben öylelerine , takma kanka s. et alıştım ben sende alışırsın

• napacan işte hormon baskısı nereye saldıracağını bilmiyo... bizdemi öyleydik acaba. ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birde okullar kapanıyorki sorma açılana kadar dolanmamak gerek burda :D

0|0
    0|0
  • Takılma boşver

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum özellikle erkekler kızlardan daha beterler

0|0
    0|0