Ya misafirden bıktım valla ya her yaz her yaz çekilmiyor... sizcede öyle değilmi?

ya bir istanbuldan gelir bir başka yerden gelir bide utanmayan bir karı koca var her yaz gelirler annemin kuzeni köydeki evde her yaz kalırlar annemin üzerine elekrik falanda yetmez gelip bizdede 3-4 gün kalırlar ya gelen giden sayesinde sınavlardan kaldım zaten bütler geldi derken şimdide bunlar geldi eve evde istediğim gibi gezemiyorum oturma odasına gidip bunlarımı eğliycem? sabahları kahvaltı fazlı olur falan 2 saat sofradn kalkmadan bağır bağıra sohbetler kızım kalk çay doldur hadi sofrayı topla falan... kadın sevdiğim biri değil sürekli oturup millete iş yaptıran misafir olmayı seven gıcık kadının teki... her yaz ne alaka geliyorlar deli oluyorum ya

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kov gitsin hiç çekinmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annene anlat durumu. Eğer umursamazsa aç ağzını yum gözünü.

0|0
    0|0
    • ya o da sinirli zaten bu kadın herzaman hizmetçi arıyor kendine... annemede sende köye gelsene falan demiş tabi annemi çok sevdiğinden değil yemek yaptırmak temizlik yaptırmak için... ama 3 gün sabredelim diyor köydende erken döndüler çarşamba uçakla şstanbula gideceklermiş yahu madem bilet çarşambaya insan salı günü kalır gider ya yemek yiyyolar gitmedim sofrayada oturuyorum burda

• Öyle insanları hiç sevmem.

Yükleniyor...