Neden arkadaş gruplarına giremiyorum?

Hep gruplaşmalar oluyor. Dışlanmış hissediyorum. Arkadaşlarınızı neye göre seçiyorsunuz? Ne eksiğim olabilir?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş grupları yavşaklardan oluşur genelde. sen kardeşim değilsin demekki ondan giremiyorsundur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende öyleyim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardesim bendede utangaclik cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik utangacligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ice kapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0
    • Daha bu sene oldu 3 ay birlikte olduk ayrıldık, bu etki yaratmış olabilir ama önceden de sessizdim

• İlkokulda da olmuştu ama o bu kadar ciddi değildi

• Ne diyorsun?

Yükleniyor...