İSLAM VE GECMİŞİMİZ hakkında hangisi dogru anketimizde belirtelim?

İSLAM VE GECMİŞİMİZ hakkında hangisi dogru anketimizde belirtelim?

• HaksızİSLAM VE GECMİŞİMİZ hakkında hangisi dogru anketimizde belirtelim?
    5% (1)12% (1)7% (2)Oy Ver
  • Haklı?
    35% (7)38% (3)36% (10)Oy Ver
  • Haksız?
    60% (12)50% (4)57% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkeğin Müslüman olmasını anlarım çünkü İslam erkeğe her türlü kolaylığı sağlamıştır ancak bir kadının dayak yemek, kendi yanına üç kadın daha alınması ve akıllı bir varlık sayılmamak için Müslüman olması ve bir de bunu savunması... Budalaca demeyeceğim, sadece ilginç.
    Listen haklı dostum ancak bunu belli seviyenin altındakilere anlatamazsın, boşuna yorma kendini.

0|1
    0|0
    • teşekkürler

• İslam kadına en çok değer veren dindir. Olaylara basit bir bakış açısı sizi bu görüşe götürür. Dinlemek isterseniz yukarıda bahsettiğiniz durumları size açıklarım

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdığın maddelerin hepsi asılsız yalnış keza isabetsizdir dini kötüleyenlere Kısakürek in güzel bir sözü vardır
    Deden bile söndüremedi islamın nurunu, sen mi söndüreceksin Ebu Cehil in torunu!

2|3
    0|0
    • hocam burdakilerin %99 u dogru neyı kötülemek

• Ben bu yazılan bütün maddeler hakkında tartışmaya girerim seninle , sen girebilir misin?

• İstersen krem peynire tap kimseyi ilgilendirmez ama insanların dini duygularına hakaret edemezsin ! . Saygı göstermek zorundasın.

Kızlar Ne Diyor 7

• türklük o önemli olan bu. islam araplık başka bişey degl

0|1
    0|0
  • o resimde yazanların hepsi doğru. ama tatlı su Müslümanları islamdan bihaber bir şekilde islamı savunuyorlar. şu yazanlara yanlış diyen zaten ayetlerini reddetmiştir Müslüman değildir. kendini kandırır.

1|0
    0|0
    • Yüzeysel bakmayı bırakırsanız böyle olmadığını anlarsınız

• Pekala siz bilirsiniz iyi geceler

• sizede efenim :)
      yinede sağolun

• Hakli.

0|0
    0|0
  • Dinimiz güzel ama menfaftıcı ıcın kullanan insnalar malesef cok fazla

0|0
    0|0
  • Haksız

0|0
    0|0
  • bazilari yanlis

0|0
    0|0
  • İslam hakkında bişe bilmediğin Okadar belliki

0|4
    0|0
    • o yazanların hepsine ayet ve hadis bulurum. o zaman görürsün gerçek islamı. bilip bilmeden konuşma

• @AltınYaprakS uslübunuz sizi ele veriyor zaten aynen başta dediğim gibi hiçbir şeyden haberi olmayan bir zavallı görüyorum karşımda. Kurani ilimlerden mahrum olduğunuz için beni anlayamazsınız aramızdaki seviye farkı uslübunuzdan da gayet belli oluyor dolayısıyla siz benim için sadece bir zaman kaybısınız o yüzden neye inanıyorsanız inanın ama dinime laf etmeyin zira hepsi çirkin birer iftira

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• İslamdan önce müslümanlari tanisaydim asla müslüman olmazdım..

YUSUF İSLAM. Soylemistir bu sozu arap gelenekleri 4 kadin alma bas ortu kadini sarmalama bunlar arap gelenekleri islamlan alakasiz

0|0
    0|0
  • Tamamen yüzeysel ve araştırılmadan baktığında böyle yoksa alakası yok hepsini açıklayabilirim

0|0
    0|0
    • Dolayısıyla kesinlikle haksız

• Eğer bu konuları konuşmak istersen birbirimize saygı çerçevesinde istediğin zaman konuşabiliriz

• İyi güzel de ey yurdumun güzel insanı senin ismin arapça Taha nın arapça olduğunu biliyorsun demi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...