Anneme biri muska yapmış sizce neyapmalıyım?

Annem 2 aydır uyuyamıyor deli gibi aynalarda kendine bakıyor kilo verdi biz yurt dışındayız anneannemde türkiyede bir hocaya gitmiş o da muska yapmışlar demiş aynı şeyler bamada olmaya başladı içimi birşey sıkıyor hiçbiryere sığamıyorum korkuyorum.. Eğer öyle birşey varsa.. Nasıl yaparlar şirktir.. Korkmuyorlarmı.. Çok kötüyüm yardım edin lütfen..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Muska işe yaramaz, doktora götür onu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan niye böyle bir şeye başvurma ihtiyacı hisseder yaa büyüdür muskadır... Allah hidayet versin. Gittikleri hoca şöyle yapın diye bir yol göstermemiş mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Felak nas sürelerini oku ve annene okuttur.. Ayetel kürsiyi okusun annen sürekli okusun.. hatta kurana sımsıkı sarılsın ve onu her allahın günü okusun hatim etsin vallahide allahın kitabı sizi kötü niyetli insanlardan cinlerden korur..

0|0
    0|0
  • benim ailemde yaptılar, beni etkilemiş. ben hasta oldum. bilmiyorum böyle şeylerle uğraşanlarla Allah uğraşsın. ben sevdiğim kızı da kaybettim. gerçi bende şans hiç olmadı ölsem daha iyidir.

0|0
    0|0
    • Arkadasim soru kapanmis o yuzden buraya yaziyorum. Yani @GizliSoruyuSoran ' a yaziyorum bunu. Peki annenizde surekli disarlara cikma , kendine giyimine eskisinden daha fazla ozen gosterme, guzelmiyim sizce gibisinden sorular sorma oldu mu? Benim annemde evi terketmisti ve sonra ogrendik ki buyu yapilmis bu yuzden soruyorum. Boyle belirtilerde olmusmuydu?

• Annemde cunku kilo vermisti ve dedigin gibi aynalara cok fazla bakiyordu

• @muratalkann94 hayır dışarı çıkmak bile istemiyor eve kapatdı kendini 2. Bir hocaya sorduk o busefer büyü yok dedi piskolojikmiş

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yapması kolay da cezası ağır işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...