Sosyal medyada devamlı mutluluk pozları veren insanların gerçekten mutlu olduklarına inanıyor musunuz?

Ben bir kaç örnek gördükten sonra hiç birine inanmamaya başladım.

Güncellemeler:
Yıllar önce komşumuzun oğlu evlenmişti gelinde çok fena bir kız, aradan biraz zaman geçti kavga etmeye başladılar bir süre sonra artık gece gündüz kavga ediyorlardı, kapılar falan çarpılıyor, kız devamlı bağrıyor ama sokağa çıktıkları an kolkola çıkıyorlar.
Facebookta da arkadaş olmuştuk, kocası birşey aldığı zaman hemen resmini koyardı kocacığım aldı seni çok seviyorum bebeğim gibilerinden, tabi ben resmi gördüğüm anda yanda yine kavga kıyamet 😬

0|2
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• bu sosyal medyayı önceden gençler aralarında tanışmak için konuşmak için kullanırlardı şimdi onların evlenip kurduğu aileleri hatta bir kuşak üst aileleri sosyal medyasız yapamaz oldu.. Dedikodu gıybet fitne fesatlık din tüccarlığı ne b. ok ararsan sosyal medya zilletinden sonra yayılmaya başladı.. Allah sonumuzu hayr etsin.. Allah ıslah eylesin..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzmanların görüşünü okumuştum makalede : '' ezik insanlar özgüveni yoksun insanlar sosyal medyayla tatmin oluyorlar.''

Mantıken de saçma herkes benzer şeyler yaşıyor hayatta ha yeni bir şey icat etseler amenna da otu, böceği çerçeveletmek ne ya? Ben neti direk insanın beyni ve kalbi ile düşüncelerini paylaştığı için seviyorum bu tarz arkadaşlarım var ve maalesef beğenmek zorundasın sosyal medya yüzünden soğuyanlar bile var herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Neden inanmıyım yahu.. Adam mutlu ki, ona göre resimler paylaşıyor.

Siz sadece öyle olmasına inanmak istemediğiniz için öyle olduğunu varsayıyorsunuz. Bir nevi kıskançlık meselesi. Ayrıca insanların mutlu gözükmeleri neden sizleri rahatsız ediyor anlamış değilim. Gerçekten mutlu değiller ve bunu yansıtmamayı başarıyorlarsa ne mutlu onlara.

1|0
    0|0
    • Ben normal paylaşanlardan bahsetmiyorum sadece bazıları çok abartıyor ve sahte oldukları belli oluyor.

• Zaten dünyadaki genel tabloya baktığımızda gerçekten mutlu olan hiç kimse yok ki.. Herkes mutsuz olmak için bir sebep üretiyor resmen kendine.

• Hayir

1|0
    0|0
  • inanma onlara

1|0
    0|0
  • Değiliz

1|0
    0|0
  • İnanıyormuş gibi yapıyoruz

1|0
    0|0
  • Yapmacık geliyorlar bana

1|0
    0|0
  • hayır, faceden gülen fotoğraflar, twitterdan ağlamaklı tweetler...

1|0
    0|0
  • sosyal medyayı fazla kullananların ve sürekli resim paylaşanların ne mutlu ne de sağlıklı olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Özenti pislik insanlar neyin havasındalar anlamam kocişkom filan 😀 ben gerçek manada sevdiklerine inanmıyorum

1|0
    0|0
  • @Layeste kesinlikle inanmıyorum. Hiç birşey göründüğü gibi değildir.

1|0
    0|0
  • yok ya millet hikayeden poz veriyor :)

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

1|0
    0|0
  • Yalan herşey yalan...

1|0
    0|0
  • Koca bu. döverde severde 😁😋😂

1|0
    0|0
  • Hayır ddgn gün bir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Fotograflardaki kadar mutlu olduklarını sanmıyorum mutludurlarda her dakika öyle sırıtmazlar ya bence :D

1|0
    0|0
  • Herkes mutlu ve güçlü görünmeye çalışıyor halbuki gerçek mutluluğu çok azımız yaşıyoruzdur.

1|0
    0|0
  • Ay bu soruyu gorunce aklma bir foto geldi. Cok gulmustum. bir aile var. Hastanedeler. Sedyede anneleri yatiyor. Anne ölmüş. Ama çocukları kocasi artk kim varsa hepsi poz verirken ole bir gülmüşler ki. Sanirsin cenaze degil düğün evi 😅

1|0
    0|0
  • Bende inanmıyorum. Gösteriş kokan hareketler. Herkes bişeyleri ispatlama çabasına giriyor nedense

2|0
    0|0
  • Hayır. Bizzat bende kendimi gördüm çünkü 😅

1|0
    0|0
  • herkesten mutsuz olduklarini dusunuyorum, mutlu olduklarini kanitlama cabasina girdikleri icin..

1|0
    0|0
  • Olduğundan farklı gözükmeye çalışmak genel olarak yapılan bir şey. Ben de inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • inanmıyorum sahte gülüşler çok belli oluyor

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

1|0
    0|0
  • Bazıları