Çarşaf giyen var mı? Ve giyenler hakkinda ilk gordugunuzde ne hissediyorsunuz?

Merak ediyorum. Çarsafa yakinda bende gecicem tabi kismetse. Siz ne dusunuyorsunuz giyenler hakkinda?

Güncellemeler:
Çarsaflilari gordugumde icim eriyor. Seviyorum.
ve kendim ferace giydigim halde bir bayanin vucut ortulerini belli ediyor ve o bayanin Vucuduna dikkat cekiyor. Carsaf gercekten guzel hos.. hani ikinci unv okuyorum ama biraktim. Okuluma aciktan vs yine devam ederim nyse konu bu değil niyetim sizi parcalayip dusurmek asla değil ama carsaf hkkndaki dusunceler bni incitti. Ama incinmek guzeldir. Neden biliyo musun insanlarin goruntun yuzunden kalbini acimasizca kirabilcgni goruyosun
Bir ortu ne sorun yaratiyor Allahim?
Burda bunu yapanlar "biz kimseyi yargilamiyoruz " demesinler.
Gercektn.
Nyse giycem igrenen igrensin bedenim kiymetli agavbenim ortunurum gezerim oh misss yorumlara thank you
not: Materyalist gruplar siyah giyince ooo kugulll olur tesetturlu siyah giyince ya sey olmamis mi olur hadi ordan get out terbiyesiz:)))))

2|1
3336

En İyi Erkek Görüşü

• MAŞALLAH diyorum. Farzı 4-4lük yerine götüren kimseler diyorum. Onları görünce peygamber s. a. vmin eşlerini ümmetin annelerini hatırlıyorum. Çarşaf nefisleri ayaklar altına alıp çiğnemek demektir. Taşıyan kimse ahirette mükafatını fazlasıyla görür.

5|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• rahatlık :D

1|0
    0|0
  • Yaşam tarzıma çok uzak olsalar da, çarşaflılara saygı duyuyorum..
    Süslümanlar gibi iki yüzlü değiller..

1|0
    0|0
  • Annem carsafli. Normal bisey

4|0
    0|0
  • Hiçbir Şey.

0|0
    0|0
  • çok çağdışı ve estetikten uzak geliyor bana

1|0
    0|0
    • Zaten ortunmek goze guzel gelsin diye değil estetiklik dedin ya bunu arama ikinci zaten ziynetleri ortmwkr amac

• Burdaki alayci insan musvettelerine soylimde sizene milletin carsafindan isteyen istedigini giyer onlara ninja vs diyolarsa mini dekolte giyenlerde hayat kadini mi oluyor

0|0
    0|0
  • Samuray 😂😂

1|0
    0|0
  • Ben nefret ediyorum ama bir şeyde yapamam sonuçta kendisi istemiş.. Hani çarşaflı arkadaşım olsun onu arkadaşlıktan çıkarırım o derece..

0|0
    0|0
    • Zihninini resetle bence ;)

• neden öyle bir şey yapayım ki sen çarşafı düşünebiliyorsan bende hoşlanmıyorum yani herkesin düşüncesi kendine..

• Saçma yobazlık.

1|0
    0|0
    • Gencim ve o ortu benim serefim bb

• Bu tur insanlar derken bile insanlari kategoriledigini goruyo rum azcik serefin haysiyeyin varsa susarsun knstkca batiyosun ya ergen i

• Ya bir defol git mk malı ya !

• Saygı duymuyorum karanlık beyinlilere

1|0
    0|0
    • Carsaf goruntu ile ilgili bir soru zihniyet le alakali bir soru olsaydi fikirler tartsilirdi. bir kadin bikinili diye insan muamelesi ypmazsam kndimden suphe ederim bnce sen de bu cvbinla zihininden suphe et

• Yav he hee

• lord voldemort

0|0
    0|0
  • bana ne ne giyerse giysin... ama çarşaf giyip burada ona buna din iman dersi verip cinsellik ve cinsel sağlık kategorilerin de fink atmasınlar...

0|0
    0|0
  • ben itici ve gereksiz buluyorum sonuçta karar senin saygım var ama ne bileyim sudi arabistanı bildiğim için ordakilerin nasıl kullandığını gördüğümden bana koca bir yalan gibi geliyor

0|0
    0|0
  • phen

0|0
    0|0
  • Birşey hissetmiyorum ama bazılarının yüz hatları o kadar erkeksi oluyorki içinde erkekmi var acaba diye düşünmeden edemiyorum

0|0
    0|0
  • Ne mutlu

1|0
    0|0
  • Çarşaflı insandan 5 metre uzak dururum. (En az)

0|0
    0|0
    • Biz hic bir insandan uzak durmayiz. Cunku insanlar insandir. Iletisim gerekli iyi gunler.

• Bb gerizekali.

• Hakaret etmek 😁 Sana da bu yakışır be mümin 😂😂😂

• Keşke öyle bir eşim olsaydı diyorum o sıcakda siyahın içinde yansın ben evde onun ayaklarını yıkarım. Rabbim inşAllah çarşaf giymeni nasip eder

0|0
    0|0
  • herkes istediğini giyinebilir kimsenin laf söylemeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • yobaz , cahil insanlar onlar türkiye gibi laik bir cumhuriyette öyle insanları görmek istemıyorum açıkcası he diyorsankı benım ınanısım bu yıne saygı duyarım ama benım gorusum bu sekılde bu ınsanların yerı daha cok iran, suudi arabistan, pakistan

0|0
    0|0
    • Hadi lan oradan kodumun yobaz montanası seni. Sen git fransaya isviçreye ozaman.

• @tonyymontanaa Peki iyi günler.

• Erkekler Devam
    15

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 32

• Çarşaf hakiki kapanma biçimidir kotu bisey dusunmem. Helal olsun derim nefsini öldurup bu çarsafi ortmus derim. Allah yolunu acik etsin derim.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kapalılığın hakkını veren nadir insanlar olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • özel bişey düşünmüyorum herkes istediğini giyer buda bizi ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • Saçma bir şey.

0|0
    0|0
  • Yoo giymem

0|0
    0|0
  • Kendilerini her türlü yanlış düşünceden sakınıyorlar. Zorunlu olarak yaptırılmadıysa sorum yok. Herkes özgür...

0|0
    0|0
  • kapalı olup ta kapalı gibi giyinmeyen kadınlardan çok daha iyi olduklarını düşünüyorum olumsuz bir düşüncem yok

0|0
    0|0
  • Carsaf giyeceksen oturdugun semtin de bunu kabul etmesi hayatini kolaylastirir bence. Keske bende dunya hayatini birakip kendimi Islama verebilsem insallah bir gun olur. Kimsenin yadirgamadigi bir memlekette kendi dinimi yasarim

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum bence kolay değil bunca önyargılara karşı Yinede devam ediyorlar

0|0
    0|0
  • laik bir devlette yaşıyoruz ben gördüğümde kötü bişey düşünmüyorum ama kimsede benim giydiğim şorta laf edemez

0|0
    0|0
  • saygı duyuyorum ama bu kadar da kapanmanın doğru olduğunu düşünmüyorum belli yerlerinin kapanması yeterli gerek yok yani taa Atatürk zamanında bu kıyafet kalkmışken giyenler çok ayıp ediyo

0|0
    0|0
  • herkesin çarşafına kimse karışamaz :d çoğu insan öcü görmüş gibi bakıyorlar ya da aşağılıyorlar açık giyince adam yerine koyuluyorsun ama kapanınca... bence çarşaf bir sorun değil bunu sorun sıkıntı gibi görülmesini istemem herkes istediğini giymekte özgür

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini giysin

0|0
    0|0
  • Eğer istiyorsan kim ne der düşüncesine katılma canım madem özgür bir ülkede yasiyosak carsafta gayet güzel giyilir :)

0|0
    0|0
  • Babaanem de öyle.
    Birşey düşünmem

1|0
    0|0
  • senin seçimindir iğreniyorum korkunçlar falan diyemem ama doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • İyi şeyler düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • helal olsun derim inşallah banada nasip olur

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir şey şimdiden tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Valla helal olsun diyorum ben. İnançları uğruna yaptıkları şey, saygı duyulası..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...