Konu rus erkekleri. rus bir erkekle sevgili olanınız var mı?

şimdi benim yaş 23 ve özel bir ünide okuyorum önümüzdeki dönem ukraynaya erasmus için gidicem. ve nişanlıydım. yani bir hafta öncesine kadar. erasmus işlemleri filan tamamlandıktan sonra başkalarına söyledm. ben bir işi yapmadan kimseye bişe söylemem. nişanlım da bunu sorun etti ve kaç zamandır sürekli kavga çıkarıyor. sonunda soyuna sopuna küfrü basıp nişanı bozdum ama ailelern haberi yok bile daha. kimseye de bişey söylemedm kendi söyler. o sinirle ayrıldıgım gün internete girip gidecegm üniden bir çocuk buldum. kendisi ukraynalı. fakat çocukla bir konuşmaya başladım ve hala böyle neredeyse 24 saat konuşuyoruz. ve sanırım ondan hoşlanıyorm ki onun da ilgisi var. kafa yapılarmz inanılmaz uyuyor üstelik. ben ateistim bunu çevremdeki herkes bilir. ve onunla politik görüşümüzden her şeye kadar birbirmze ne kadar çok uydugumuzu daha konuştugmzn ilk saattinde anladım.. evet ilk kez bu konuyu da burda birilerne anlatmış oldum.

Güncellemeler:
iyi yorum yapanlara çok teşekkürler.
:) :)

1|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Slav ailesine gelin geliyor, dobrodośli! :)

1|0
    0|0
  • alanya gibi turistik bir yerde yaşıyorum buraya gelen turistlerin %80 i rus allah var erkekleri yakışıklı tabi bir yaşa kadar ama günün 24 saati alkollü oldukları için bir halta yaramazlar kadınlarının türk erkeklerinden neden bu kadar hoşlandığı belli adamlarda tık yok

0|0
    0|0
    • tatile gelenler alkollü olacak tabi normal.

• e oralarda içki çok tüketiliyor onu biliyorum da. sarhoş ayyaş geziyor hepsi diye genneleyip onlardan bişey olmaz demek bu paylaşım için hiç yakışmıyor

• ben gördüklerimi söylüyorum yoksa onlarla bir alıp veremediğim yok ne b. k yerlerse yesinler banane

• Biz de ilk kez nişanlısından ayrıldığı günün akşamı başka erkekten hoşlandığını söyleyen bir kadına tanık olduk

0|0
    0|0
    • evet evliyken karısını aldatan çok fazla şerefsiz varken bu tanıklık çok önemli degldir

• hyr o erkekler benim umrumda degl. sen laf soktun güya ben de anormal olan ben deglm anormalleri eleştirn dedim

• Bu soruyu soruyorsan olumlu yanıtlara açık olduğun kadar eleştriye de açık olmalısın. Söylediğim şey hoşuna gitmemiş olabilir

• türk kızları candır <3

1|0
    0|0
  • Ukrayna lımı Rus mu

0|0
    0|0
    • aynı milletler

• Ya kızım ırk. Aynı * inanki çok farklılar insan olarak çok tanıdım iki ülkedende git bakalım bir ukraynalıya russun de

• ya git bilgisizliğini başka yerde sergle

• türk kaaşrı budaa

0|0
    0|0
  • Pek biseye benzemezler ama sansin bol olsun :))

0|0
    0|0
    • onu görünce fikrin değişir :D

• ne çirkefsnz ya :D

• Yav he he o dediginden :))

• Votkaci olurlar genelde eseriyle fazla ilgilenmezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...