Almanya bitti, Fransa bitiyor sizce sıra İngiltere de mi?

Biliyor sunuz ki gezi parkın da polis orantısız güç kullanıyor diye AB tepki gösteriyordu ama onun ardından önce Almanya sonra ise. Fransa dökülmeye basladı.

Hadi CNN Hadi BBC bunlarıda yayınla..Almanya bitti, Fransa bitiyor sizce sıra İngiltere de mi ?

Bence Türkiye intikam alıyor gibime geliyor. Sizce bu olanların arakasında da Türkiye olabilir mi 😂

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Ya Türkiye neden olsun arkasında mantık var Türkiye terörist bir ülke mi de gittiği her yeri karıştırmaya çalışsın? Modern gözüken ülkeler aslında heryerde olan olayların olup bittiği sıradan bir ülke. Bizler onları o kadar hayranlıkla bakıp abartıyoruz. Arkalarında Türkiye olması fikri bana saçma geldi. Sadece Türkiye'de böyle olaylar oluyor zaten. Bütün ülkeler aynı ya

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de biber gazı silahını pompalı tüfek gibi insanların kafasına hedef alıp kapsül atıyorlardı, 10 kişi öldü.

1|0
    0|0
    • Fransa da 12 kişi ölmüş :))))

• Bence durum onlar öldürüyor bizde öldürürüz değil :D

Onlar bize bir sürü provakasyon yapti bizdr onlara yaparız demek :)) bir de dolu ve hoş taraftan bak ;)

• @97samet Ama işte kendileri çalıp kendileri oynuyorlar.

Kızlar Ne Diyor 3

• ne sanıyordunuz ki? modern ülke gibi gözükenlerin modern olmadığını anlamanız ne kadar sürücek acaba?

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sebebi neydi ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mutlulukla izliyorum fransayi

0|0
    0|0
  • Turkiye ates olsa cumrum kadar yer yakar turkiyeyle alakasiz birsey sistem benzer

0|0
    0|0
  • Bu şerefsizler doguya gazeteci gönderip pkklıları direnişci göstermeye çalışıyor...

0|0
    0|0
  • Fransız erkeği romantiktir <3 :D :D

0|0
    0|0
  • Tayyip baba biraz daha yaşasın kimse kalmıycak kardeşim merak etme

0|0
    0|0
  • Her sey olabilir bilinmez ama tek istegim su pis ingilizlerin batmasi

0|0
    0|0
  • Turkiyeyi daha kotu gunler bekliyor gelecekte gorunure gore, bunlar ne ki

0|0
    0|0
  • Bir insanın aptallığını , avrupayı melek gibi gösterip kendi ülkesini aşağılamasından anlayabilirsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...