Babamı Kaybettim.. nasıl ve kadar zamanda atlattınız bunu?

Yaklaşık 2 aylık tedavi sürecinin sonunda her şey iyiye giderken, biz artık iyileşti derken, babam hastaneden çıktıktan sonra bir sürü planlar yaparken her şey bir gecede oldu.. Böbrek sorunuyla başlayan bir süreç sonrasında akciğer mantarı ve zatürre. bir gece içinde bizi yalnız bıraktı ve sonsuzluğa gitti.
1 haziran pazar akşamı son kez telefonda konuştuğumu bilemezdim. bilseydim koşardım yanına sarılırdım boynuna nefes alırken. sabah 6 da telefon çok acı bir şekilde çaldı. Annem ağlıyordu. "Baban öldüüü" diye. Nasıl yani? Rüya mı acaba? Nasıl giyinip çıktım evden bilmiyorum. Hastaneye vardım herkes ağlıyor, babam yoğun bakımda ve uyanma ihtimali sadece 10% olarak uyutulmuş. Yalvardım, yakardım göstermedi derken kafamı uzattığım an canım babamın ağzından kanlar geldiğini gördüm. O an anladım sanırım artık bizimle olmayacağını.
1 saat sonra içeri aldılar beni. babamın gözleri açık ve tavana bakıyordu. ama uyuyordu. Belli artık..
Elini tuttum sıcaktı, öptüm bırakma bizi dayan baba dedim. Olmadı.. Dayanamadı babacım..
3 kez kalbi durdu 4. De çalıştıramadılar.. İnsan kendi babasından ürkmüyormuş, normalde mezarlığın kıyından geçerken tırsan ben morgda babamı öptüm, konuştum, gözlerini kendi ellerimle kapattım. Sonrası malum.. şimdi yapayalnızım. Bir tarafım hiç dolmayacak gibi, hep kanıyor.
Yaşayan arkadaşlar nasıl ve kadar zamanda atlattınız bunu?

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Başın sağolsun. Allah rahmet eylesin Mekanı inşallah cennet olur. Çok üzüldüm. Seni çok iyi anlıyorum. Bende sevdiğimi kaybettim. Zaman her şeyin ilacıdır derler. Doğru bir sözdür. Fakat ne kadar zaman sonra alışacağını bilemem. Ben hala alışamadım. Şimdi ağlasam ağlarım yine.
    Unutmaya değilde alışmaya çalışalım. Çünkü asla unutulmaz. Ancak alışabiliriz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cok zor benimde 5 yıl oluyor atlattın mı dersen atlatamadım cok başka birşey insanın en sevdiklerini kaybetmesi allah sabır versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • bende kaybettim 2yıl oldu

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcınız olsun
    Allah gani gani rahmet eylesin :( :(

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla kafana takma ölümlü dünya herşey yalan

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş servis teyit işe gidiyorum okudum perişan oldum babam sağ çok şükür zaman herşeyi unutturuyor tavsiyem yalnız kalma ağır şarkı dinleme boş durma hobi edin ve tabi ki Allah A sığın başın sağolsun kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...