Down Sendromlu olan kızına damatsız düğün yapan baba hakkında ne düşünüyorsunuz?

Küçük yaşlardan beri gelinlik giyerek evlilik hayali kuran 28 yaşında ki Down Sendromlu olan kızına damatsız bir düğün yaptı. Babanın içini acıtan, kızının bir geline olan bakışıydı. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?Down Sendromlu olan kızına damatsız düğün yapan baba hakkında ne düşünüyorsunuz?

6|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O düğünü akıl eden ve çevreyi, insanları boşverip sırf kızlarının mutluluğu için uğraşıp emek eden o anne ve baba ne büyük insanlar.. Gönülleri kadar ömürleri de güzel olur inşallah. Benim bu olaydan anladığım, o şanslı kızın tek fazla şeyi kromozomu değilmiş. Bir çoğumuzun anne babasından daha özel, daha mükemmel bir anne babaya sahipmiş. O düğüne katılanlar, katkı koyanlar da en az o aile kadar özeller bence 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• İşte babalık böyle bir şey.. Rabbim o insanın yüce gönlüne uygun bir gerçek damat verir inşallah..

3|4
    0|0
  • Ben baba diye buna derim. Şam babaları kendilerini baba sanmasın.

4|0
    0|0
  • Babaa candır.

1|0
    0|0
  • Gercek bir baba..

Yalnız burda sırf babadan söz etmek biraz orantısız olmuş zira o düğünü yapan akıl eden kalkışan annesi' miş

Yani hem annesi hem babasi..
    Burda olay ikiside mükemmel incelikte ebeveynler ikisinide insan gönülden kutlar..👏

2|0
    0|0
  • Cok duygusall

1|0
    0|0
  • çok duygulandım ben bu haberi gördügümde..
    Baba olmak böyle birşey demekki

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam kanka

1|0
    0|0
  • O babanin ellerinden öpüyorum ve halime Şükür ediyorum ayrıca çocuğa acil şifalar diliyorum Yaratan ALLAH ona gerçeğini nasip eylesin

2|0
    0|0
  • Helal olsun bu babaya işte baba böyle olunur ayrıca down sendromlu arkadaşım vardı benim ve yapamadığı şey yoktu ama onların evlenememe sebebi deli dolu olmaları ve inanın down sendromlular bizden daha cesur ve daha hürler çünkü arkadaşım vardı down olan ondan biliyorum

1|0
    0|0
  • helal o babaya

2|0
    0|0
  • söylenmesi gerek çok söz yok. adam gibi adam işte sırf evladının gönlü olsun diye kırmamış sevindirmiş evladını helal olsun analar ne yiğitler doğuruyor beee inan bu koca yürekli adam'a ne desek az gelir Allah onu ailesine bağışlasın inş

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam.

1|0
    0|0
  • Koca yürekli bir baba

1|0
    0|0
  • sevindirmiş kızını, garip karşılamadım.

1|0
    0|0
  • Cennet sadece annenelerin ayaklarının altında olmadığını gösteriyor demekki bazı babaların ayaklarının altında da cennet varmış Böyle babanın ayakları öpülür

1|0
    0|0
  • Cok ince bir davranis

1|0
    0|0
  • Böyle babaya can verilir ☺

3|0
    0|0
  • Kalbi güzel insanlar olduğu sürece dünya hala güzel bir yer 😊😊

1|0
    0|0
  • Baba gibi baba

1|0
    0|0
  • Her babaya, her insana örnek olur inşallah.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 26

• Evet ben bu videoyu izlediğim zaman gerçekten çok etkilendim. Allah o anaya ve babaya sağlıklı uzun ömürler versin ki bu kızcağızı her daim mutlu edebilsinler. Yılın annesi ve babası seçilmeleri gerekiyor diye düşünüyorum. Ayrıca ailenin yanı sıra gelen misafirlerde çok ince düşünceli imişler. Herkesi tebrik etmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • Böyle insanların Allah yardımcısı olsun. Gerçekten zor bir durum ve böyle güzel davranışlar ile ayakta kalmaya çalışmaları gerçekten harika.

1|0
    0|0
  • Aglamamak icin kendini zor tutmuş haberlerden izlediğim kadarıyla, kızı perde den tulden gelinlik yapıyormuş baba yüreği dayanamamıştir. Çok hoş bir davranış kimiside engelli diye öldürmeye kalkışır! O kızını sevindirmis Allahta onu sevindirsin.

4|0
    0|0
  • O kızın sağlığı yerinde olmayabilir ama Rabbim ona öyle bir baba nasip etmiş ki 46 kromozomdan daha önemli.

1|0
    0|0
  • Düğün istemem evlilik istemem gelin damat istemem diyen kişilere ibret olsun

1|0
    0|0
  • Bu baba adam gibi baba :)

1|0
    0|0
  • Bir çok babadan daha baba bu adam. Helal olsun

1|0
    0|0
  • Yüreği güzel insanlar...

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum kızı mutlu olmuştur kimsede bir zarar görmedi kötü bir şey değil yani.

1|0
    0|0
  • Işte bazı babalar var ve bazı babalar.

1|0
    0|0
  • Haberi izleyınce çok duygulandım ne kadar güzel bir şey ne kadar eşsiz bir babadır ki o kızı için düğün yapıyor ve bunu her baba yapmaz. Allah o babanın dualarını kabul etsin öyle bir meleği bu dünyada sevindirdiği için.

1|0
    0|0
  • Helal olsun diyorum :) ama kızda güzel kızmış

1|0
    0|0
  • Babalar işte..

1|0
    0|0
  • Evlattt için neler yapılır neler,,

1|0
    0|0
  • Yazık ya

1|0
    0|0
  • İyi yapmış

1|0
    0|0
  • Gerçek insanlar hala ölmemiş , duygulandırdı

1|0
    0|0
  • Cok anlamli. Bu dunyada boyle iyi kalpli onsanlar daha fazla olmasi lazim.

1|0
    0|0
  • Her kızın ilk kahramanı❤️

1|0
    0|0
  • Çok duygulandım

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...