(Sadece kilolular) kilolarinizin hayatinizdan goturdugunu dusundugunuz seyler neler neden keske kilo versem diyorsunuz?

Kilolu insanlar neden sevimli bulunmaz? sizce sizi goren insanlarin kafalarinda ne gibi on yargılar oluşuyor? eger zayif olsaydiniz iliskinizde daha az fedakarlik mi yapmaniz gerekirdi?, sismanlik yuzunden karsi karsiya geldiginiz bir saglik problemi var mi? kafamda bu tarz sorular cevaplayanlara simdiden tesekkurler

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Cinsel olarakdaha güçsüz oldum. Hareketlerim kısıtlandı. Tarzım olmayan giysiler giymeye mahkum oldum. Şişmansan ve saygı duyulacak bir pozisyonun yoksa hayatta insanlar seni ciddiye almıyor. Kız arkadaşıma baktığımda 8 senelik birlikteliğimiz olmasına rağmen ara ara benden daha yakışıklısına layık kaygısı yaşıyorum. Daha gayretsiz oldum her konuda. Spor yapardıö bir anda kilo aldım şu an koşu dahi yapasım yok (insanlar tv falan izlerya ben koşardım canım sıkıldığımda) bir sürü şey işte.

0|0
    0|0
    • Tersi olsaydi kiz arkadasin hakkinda ne dusunurdun

• Diyelim ki zayiflayamoyor insulin drenci var vs vs sisman olmasinin hangi tarafi seni kotu hissettirirdi

• Sadece fiziksel tarafı cinsellik olsun, rahat sarılmak olsun ve sağlık açısından da sürekli tetikte olması gerektiği için rahatsızlık duyardım

Yükleniyor...