Yabancıların Türk kadınına bayılmasının sebebi?

Ben ingilizce olarak türk kızlarının yabancılar tarafından daha çekici bulunduğunu zeki , güzel, güçlü ve empatik bulunduğunu okuyorum. Konşularımız İran, Yunanıstan ve özellikle Azerbaycanda bu sevginin daha kabarık olmasının nedeni ne? Rusyadadan da aşırı hayran kütleleri var. Biz neden kezban diyoruz? Problem bizde mi? :D

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• elin oğlunda rus bir çocuğa bir bölümde talip olarak bir rus getirdiler bn rus olduğunu bilsem kabul etmezdim rusyada çok kız var bn rus istemiyorum demişti.. zevk meselesi heralde herkesin bir popisi vardır o popiden kendisinin memnun olması lazım senin veya benim değil :P

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seni yemişler
    Türk kızı çirkin , kaprisli , götlü göbekli , abartılı makyaj ( göötüme benziyorlar tabiri caizse :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Problem Türk milletinin kendini küçümsemesi, karşısındakini küçümsemesi. Ben de yurtdışına gittim arkadaşlarım vardı kızlar resmen mankenler sarışın mavi gözlü uzun zayıf ama bizi resmen kıskanıyorlardı. Onlar bize biz onlara çok güzelsiniz diyorduk. Herhalde insan elinin altındakinşn kıymetini bilemiyor bu yüzden dışarıdakileri daha hoş buluyor.

0|1
    0|0
  • Problem sizde 😄

0|1
    0|0
  • sana denk geldi öyleleri galiba

0|0
    0|0
    • İnternetden bakmıştım. Yabancı arkadaşım yok

• Cidden öyle mi diyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle birşey yok.

0|1
    0|0
  • Bir çok yurt dışından arkadaşım var böyle bir şey hiç defa duymadım. Sadece benim gibi Sırp olan bir arkadaşım var o Azeri kızları çekici buluyor. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...