Sedef hastalıgım yüzünden evlenmek istemiyorum?

Küçğklügümden beri var kaç kere gittik dokotrlara yok çaresi yok malesef ve ben bu hastalık vücudumda olduğu için evlenmek istemiyorum her yerimde var ve geçmiyor o kadar kötü bir şey ki ve tüylerimide düzgün alamıyorum çok kötü bir vücudum var kim böyle biriyle evlenmek ister ki? Çok mutsuzum evlenmek hayalim ama nasıl evlenebiliim ki evlenipte bide yüzüme vurusrsa bu hastalıgumı ya da sevmezse beni sonradan diye korkuyorum belkide hiç evlenmemek en iyisi napıcam? 😞

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• yapma böyle her insanın kusuru vardır ayrıca büyütülücek bir şey değil bu benimde bir çok tanıdığım sedef hastası var gayet mutlular çoğuda evli ayrıca hiç te çirkin değiller gayet alımlı ve güzeller insan kendinde diğerlerinden farklı bir sorun görünce dünyanın sonuymuş gibi gözünde efsaneleştirerek romantik bir boyut katar ve son gibi görür oysa gerçek bambaşkadır emin ol hayatına öyle bir insan çıkıcakki hem sen hemde o birbirinize sımsıkı bağlanıp tutkulu bir aşk yaşayacaksınız bunu nerden çıkardığımı soracak olursan eğer cevanım çok basit kendini bu kadar dürüstçe anlatan ve bu kadar sag duygulu masum hayalleri olan bir insan aşk'ın da sevincinde hayatında en güzeline layıktır :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

• Abartma Nalan.

0|0
    0|0
  • benim kolumda da faça izleri var gören hasta 😷 piskopat sanıyor. Seven seni her halinle sever üzülme sakın

0|0
    0|0
  • Elbet seni sevicek biri olur
    sedef onemli bir hastalik degil bence zamanla gecebilir

0|0
    0|0
    • Hayır hiç geçmiyor

• Aynen umutsuzluga kapilma varidr bundadq bir hayir.

• Evet vardır inşallah

• seni seven hasta halinlede sever güzelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...