Arkadasimla bidaha konusmicam haklimiyim?

Cok yakin bir arkadasim vardi bize gelmislerdi 2 kisi disari cikicaktik annem birsuru bagirdi fslan seni doverim vs beni rezil etti. Sonra ciktik arkadasim ayakkabisini evde unuttu ben hayir simdi cildirir falan dedim neyse bir sekilde eve gectik anneme dedim tm gitmiyoruz diye dahada delirdi sen salakmiskn geri donuyon falan bende sinir krizi gecirdim sinirden neyse evlerine gittiler dunde disari cikicsktik ben gitmedim yani annem izin vermiyo diye degil kiysfetim yok diye benden dalgs gecmeye basladi canim bahane uydurma annenmi dover yoksa falan bende salakmiskn dedim oda he canim hadi dovmez merak etme falan diyo bidaha konusmicam bugunde yanlisikla whatsaptan aradim bana diyoki barismak icin cabalama ozur dilersen konusurum sejle falan diyo bende yanlisikla aradim cokta jeves degilim sana dedim diyoki barismak icin baska yontem lazimdi olmadi bu falan diyo sizce bundan bidaha muhaytap olmiyim dmi 4 senelik kardesim dedigim kisiydi

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın dostum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim annem arkadaslarımın yanında böyle yapsa arkadaşlarımın hiçbiri öyle tepki vermezdi. Arkadaslarını düzgün seç. Annenede söyle herkesin içinde öyle yapmasın.

0|0
    0|0
  • Cok asiri ergence tartismalar olmus 😒 konusma 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...