Babam tüm aileye şiddet uyguluyor arkadaşlar yardım edin?

Arkadaşlar taa eskiden beri babam bazen sesli olsun bazen fiziki olsun bize şiddet uyguluyor. Anneme seni öldürürüm felan diyo ben araya girmeye çalıştığımda beni dövüyo kaç defa ara dayak yedim. En ufak şeye hemen sinirleniyo ondan nefret ediyorum artık gına geldi her gece ağlıyorum annem çok korkuyo bizi ölümle tehdit ediyo kimse bana engel olamaz önüme gelen herkesi ezip geçerim diyo ve hemen boşan benle diyo bide zaman veriyo. Artık korkuyorum canımız tehlikede boşansalar yine bırakmaz peşimizi sanırım.. Yardım edin arkadaşlar daha yaşım çok küçük

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Uf şaka mısın sen ya? Boşanacaklar tabii böyle bir durumda. Sen erkek değil misin? Babana elin kalkmıyor mu ya? Tamam büyüğe el kalkmaz ama bu da anne ya ve sen biraz cesur olup zırlamaman gerekiyor. Benzer bir olay yaşadım senin gibi yapmadım ya! Erkek olsa dahi ittim kaktım.

0|0
    0|0
    • Onun nasıl biri olduğunu görseydin.. Yapmıyomuyum sanıyosun adam beni tehdit ediyo vuruyo kaç defa dövdü. Yaşım çok küçük yoksa ben onu yaşatmazdım!

• Yok dalga geçmiyor benim doğal halim bu. Bak benim çok tanıdığım var belki yardımım dokunur söyle ser?

• Özelden konuşuluyor mu bu sitede?

En İyi Erkek Görüşü

• adres ver bakalım adam nasıl dövülür gösterelim babana adres ver...

0|0
    0|0
    • Keşke öyle birşey olsaydı. Dışarda çok iyi şakacı biri ama eve gelince küfürler tehditler havada

Kızlar Ne Diyor 8

• Videoya çekip polise şikayet edebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Birdaha yaparsa, ki her an yapıyo, busefer artık gerçekten şikayet edicem defolsun gitsin

• yaşın gerçekten küçük mü bu soru trol mü bilemedim ama yine de bir ihtimal de olsa doğruluk payı vardır diye düşünerek 183 ü ara onlar sana yardımcı olacaklardır

0|0
    0|0
    • Gerçekten teol değil... Şiddet görmeyle ilgili asla şaka yapmam..

• 183 ü ara onlar seni yönlendirecektir gerekirse annene ve sana koruma kararı çıkartılır bir uzman yönlendirilir , polis zoruyla da olsa önlenir. Bu devlet henüz ölmedi

• Polise git anlat şiddet gördüğünüzü söyleyin annenler uzaklştırırlar evden annende bpşanır

0|0
    0|0
  • Annen boşansın

0|0
    0|0
  • Annen boşansın kaç yaşındasın bilmiyorum ama ne sen ne de annen babana muhtaç değilsiniz mahkemede bu tehdit olayınıda söylerseniz ona göre önlem alırlar

0|0
    0|0
  • Sende babana şiddet uygula

0|0
    0|0
    • Uygulimde bıçağı alsın gebertsin beni. Şaka gibi ya, bikere çekişirken bıçak nerde dedi. Böyle bir gaddarlık olmaz allah kahretsin seni

• Bu durumu trol sananları sadece Allaha havale ediyorum istediğini söyle sen.

• Gizli gizli polisi ara

0|0
    0|0
  • Polise neden gitmedin merkeze şikayet et senin isimi vermeden alıp götürsünler uzaklaştırma verirler belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...