Ayasofya müzesi sizce yeniden Müslümanların ibadetine açılmalı mıdır?

Açıkçası pek dindar sayılmam arada bir namaz kılarım ancak günahkarımdır da çok sık olmasa da 3-4 ayda bir içki içerim ama yinede Ayasofya müzesinin eskiden olduğu gibi cami olarak ibadete açılmasını istiyorum sebebi ise şu yunanlar başta olmak üzere avrupalıları iyice kudurtmak :D

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Evet, Ayasofya müzesi eskiden olduğu gibi cami olmalıdır.
    53% (10)55% (6)53% (16)Oy Ver
  • Ayasofya müzesi, müze olarak kalmalıdır.
    47% (9)45% (5)47% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Müze olarak kalmalı.
    İstanbul da yeterince cami var ve bomboslar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bende isterim ama şu acıdan bakmak var karşısında türkiyenin en büyük camilerinden sultan ahmet hergün dolu mu oluyor? ayasofyayı acarlar 2 gün dolar 3. gün 5-6 kişi kalır ya da için meraktan gelirler ve hatırladıgım kadarıyla hristiyanlık sembolleride vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ee eskisi gibi olsun diyorsun iyi tamam da madej eskisi niye kilise değil, Müslümanlar gelip cami yapmadaj önce heybetli bir kiliseydi

0|0
    0|0
    • Evet öyleydi ama biz geldik 29 mayıs 1453 yılında ( bugün yıldönümü) İstanbulu aldık ve camiye çevirdik. Ben tekrar eskisi gibi olsun demiyorum gerizzekalı cami olarak dikkat ettiysen Müslümanlara ibadete açılsın diyorum. Beyinsiz bir k*malist olduğun için Atıldın !

Erkekler Ne Diyor 3

• açılması gerekir mevzu ibadetten ziyade semboldür mühürdür

0|0
    0|0
  • Sana katiliyorim sirf kudirtmak icin bile yapilir:)

0|0
    0|0
    • Pardon ama niye sadece müslümanların ibadetine açılsınki en azından bir kısmını hristiyanlara ayırlmalılar (açılırsa). sonuçta daha türkler ortda asyadayken millet bizden kaç yy önce burdaydılar

• @Justmaeyez Hristiyan aşığı ve İslam düşmanı olduğun için ATILDIN !

• ya gurbetçisi. Bu gurbetçilerin zaten Türklükle hiç işi kalmamış %90'ı has cavurdan beterler. Cavurun dölleri.

• Dünya savaşı çıkar milletler birbirine girer din savasi çıkar

0|0
    0|0
    • yoh hıaammmına

• Pezevnki güzel kardeşime çevirdi ya

• ahahahhahahahahahaha

Yükleniyor...