Yorumlarınız neler?

merhaba arkadaslar Kürtler hakkında düsünceleriniz neler?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazıları çok iyiler bazıları da tam tersi her türlü pislik var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vatan sever kürtleri severim
    Ama Kürt milliyetçiliği adı altında Kürdistan sevdası peşinde gezenleri toprağa gömerim nefreti ederim

1|1
    0|0
    • allah senden razı olsun ben kürdüm hamdolsun ama vatanıma bayragımı seven bir kürdüm cok şükür

• allah tekrar bulustursun sizi kürt kadınları duygusaldır konus onunla

• Kısmet bakalım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne düşüneyim kardeş. Onlarda senin benim gibi ALLAH'ın kulu işte. Türklerde olduğu gibi onlarda da vatan hainleri vardır. Ama vatanını milletini dinini imanını sevenleri benim kardeşimdir bukadar net.

1|0
    0|0
    • allah razı olsun kardesim işte senin gibi insanlar oldukça insanlık kazanacak ben kürdüm ama vatan haini degilim üniversitede bir ortamda hep asagılanıyorum kürt diye terörist gözüyle bakıyorlar

• Üniversite zaten o işlerin yuvası bir sürü ideolojiden kendini bilmezler var onlar zaten meseleye islam şuuru ile bakamadıkları için bu haldeler. Sendende razı olsun kardeşim. Bu arada Boluda okuyan bir kürt kardeşim var bilgisayar öğretmenliği okuyor kendisini pek severim:)

• allah razı olsun

• Güzel tanrımın yarattığı bir ırk ne diyeyim ey yurdumun insanı o yarattığı için bana birşey demek düşmez sevecez hepsi bizim insanımız sonuçta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...