Komşuya küfür etmeli miyim?

Ya arkadaşlar bir komşu var köpeğimden rahatsız oluyormuş. Oysa hayvanın sesi dahi çıkmıyo tuvalet eğitimi de var ve o komşu hariç hiç kimse şikayetçi değil tam tersine herkes çok seviyo. Bu komşu beni her görmesinde bu köpeğini öldürücem bunu zehirliycem falan diyo. Ben bu zamana dek hiç bişey demedim en sonunda anneme dedim kavga cıktı komşuyla. Ama komşu hala bana laf sokmaya devam ediyo. Babamda dediki küfür et şuna artık bununla adam gibi konuşma dedi. Benimde sakin bir yapım kalmadı artık sizce ona küfür etmeli miyim?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• İçinden geleni yap benim güzel insanım! Korkma hiçbirşeyden senden korksunlar!

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Pis kaşar görecek o gününü ana avrat sövücem ona :d

• Ben mesela çevreme söylüyorum sizi sevmiyom sizde beni sevmeyin kardeşim. bana Vahşi Atilla diyolar bana baya gaddarım çünkü birçoğuna göre.

• Evet sağol

Erkekler Ne Diyor 12

• Kiz küfür etmez yasin küçük saygi önce gelir. İşleri başka boyuta tasima

0|0
    0|0
    • Ama büyüklere saygı küçüklere sevgi. O bana sevgi göstermiyorsa benimde bundan sonra ona saygim yok.

• Hayır.
    Savcılığa git şikayetçi ol. Hayvan öldürmek nasıl suç ise öldüreceğim demekte suçtur.

0|0
    0|0
    • Ya haklısın ama bilmiyorumki :(

• Hiçbir şey yapamaz

• Tamam bunu deneyim :(

• Hayvan olan köpeğin değilmiş ki komşuymuş.

0|0
    0|0
  • Hayvan destekçisi biri olarak yardıma geleyim dövelim kim o ya dürzü

0|0
    0|0
  • Laf anlamayana hakettiği karşılığı vermek lazım, sakin durdukça üstüne gelirler.

0|0
    0|0
  • Ana avrat bas küfürü

0|0
    0|0
  • Boşver seviyesine inme..

0|0
    0|0
  • Et gitsin acima.

0|0
    0|0
  • Köpeğimde senden rahatsız de

0|0
    0|0
  • anasına bacısına sov :D

0|0
    0|0
  • Apartmandaysaniz tek kişi bile rahatsiz oluyorsa apartmanda tutmaya hakkin yok

0|0
    0|0
  • bir daha ağzını açarsan sıfatını severim senin de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...