Neden bir yere girdiğimde kimse beni sevmeyecekmiş gibi hissediyorum?

Şimdi arkadaşlar ben ergenlik dönemindeyim ve sanırım depresyondayım bu yaygın bişiymidir tam bilmiyorum fakat insan içine çıkmak istemiyorum. Herkesin kendine göre bir arkadaş grubu var aslında benimde var ama aktif değil yani size ne kadar arkadaş sayarsam sayayım yüzde 70 iyle görüşmüyorum. Bu sıralar bu beni rahatsız etmeye başladı sosyalleşmek istiyorum arkadaşlarımın aileleriyle yemekler yiyelim birbirimize gidelim sonra ben arkadaşlarımla geziyim tozıyım istiyorum ama çoğu zaman olmuyor sebebini ben de tam çözemedim yani şöyle anlatıyım diyelim ben bir arkadaşıma çok iyilik yapıyorum falan filan dostuz iyiyiz hoşuz sonra onunla beraber bir dışarı çıktık diyelim 3 kişiyiz ben o bir de biri daha ama bu 3. kişi arkadaşıma ne bir iltifat ne bir ilgi hiçbişiy göstermiyo ama arkadaşım ona benden daha fazla ilgi gösteriyo bunun sebebi nedir yani bu sıralar kendimi okulda filan imam hatipe düşmüş ateist gibi hissediyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var insanlar beni sevmiyormuş gibi hissediyorum ve de hiçkimsenin beni tanımadığı bir ortama girdim mesela daha kimseyle de konuşmadım girer girmez orda da kimse beni sevmiycekmiş gibi bir psikoloji var üstümde sanki herkes kardeşmiş gibi birbirine yakın ama bir ben farklıymışım gibi niye böyle bir çözüm söyleyin biraz da uzun oldu ama :D

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...