İzmirde yaşayanlar cevap verebilir mi? Balçova Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesine nasıl gidebilirim otobüsle?

İzmirde yaşayanlar cevap verebilir mi? Balçova Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesine nasıl gidebilirim otobüsle?

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• karabağlar tarafında olduğunu biliyorum ama hiç gitmedim :/ navigasyondan bak istersen bn geçen bir okula gitcektim google map çok da güzel gösterdi sorun yaşamadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sınavın nasıl geçti seneler önce bende o dediğin okulda girdim ama benim girdiğim karabağlar diye geçiyor şu an galiba.

0|0
    0|0
    • sınav daha bu cumartesi. karabaglardada gaziemirde de balcovada da var. aynı isimde

• Tamam bende geçtiğimiz hafta sonu sınava girdim İzmirde (KPSS Alan) o zannettim.

• Bildiğim kadarı ile Konak"tan 169 ile gidiliyor. Siz nereden geleceksiniz?

0|0
    0|0
    • gaziemirden fahrettin altayda incem.

• Fahrettin Altay"dan 969 yapılıyor ordan bindiğinizde. Nereden geldiğinizi, istikameti bilemediğim için Konak kalkış düşündüm.

• 162 ile gidebilirsin alsancak ve konaktan kalkıyor.

0|0
    0|0
    • 169 pardon :(

• Bugün gitcem sınava tepede bir okul 3 araba değiştircem onun için

• Ne kadar saçma bir sisteme sahibiz değil mi.. Yani sen oturduğun semte yakın bir okulda sınava girmen gerekirken seni sınav günü resmen yorup strese sokuyorlar. Evine yakın olsa ne olacakmış yani gidip sıraya kopyamı yazacaksın anlamıyorum ki.

• tam emin değilim ama 9 eylül hastanesi yakınında olsa gerek

0|0
    0|0
  • Alsancaktaki olanları desen neyse de Balçovada olanını hiç bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • izmirdeyim ama balçovadakini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • neredn gideceğine bağlı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...