Duyguların yok olması?

Duyguların yok olmasının sebebi sizce nedir? Fiziki mi ruhi midir? Tam bir boşluktayım? Dini vesveselerim vardı acaba onun sonucu mu diyorum kendi kendime? Yoksa depresyon mu? Sevgiyi bile hissedemiyorum sanki kalbim bomboş? İyi ya da kötü hiçbirşey yapasım gelmiyor? Neden böyleyim ne yapmalıyım

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bır gecıs surecı olabılır
    Manevı bır yuklemeye ıhtıyacın var gıbı

0|1
    0|0
    • Eskiden bit namaz kıldığımda ruhum açılırdı. Dünyam değişirdi şimdi öyle hissedemiyorum?

• Sanırım ısrarcı olmak gerekıyor bazen bır tanesı kılıtı acmıyor dua et ferahlamak ıcın kendıne abdestlı gezmeye calıs

• Haklısın

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhi manevi boşluktasın. Netten Kuran dinle aç bir rahman suresi, İnşirah suresi filan dinle iyi gelecektir.

0|1
    0|0
    • bir insanın işi ne Zaman biter dini anlamda?

• Aynen öyle kardeşim. ALLAH kolaylık versin yardımcın olsun.

• Amin kardeşim. Allah razı olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Genel olarak cogu insan artik boyle, stresli sehir hayati, bos ve gereksiz insanlarin fazla kullanimi sonucu ortaya cikan bir durum

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum ama yaşadığı mı anlayamıyorum su anda

Erkekler Ne Diyor 3

• Hobilerine yoğunlaş sevdiğin şeylerle zaman geçir. PS oynamak, kitap okumak gibi. Onlar sana tekrardan bir heves bir istek bir arzu olusturur.. Koy verme sakın kardeşim.

0|1
    0|0
    • Kafami açamıyorum sanki normal hayatta değilim. Eskiden gruplarımız vardı her hafta sonu motor gezileri yapardık. Şimdi hiçbişeyden zevk alamıyorum

• Varsa motorun istanbuldaysan takılalım.

• Bursadayim kardeşim

• ruhi

0|1
    0|0
  • İnternette bu tur bir yazi okumustum. Kardes şu çok onemli ona gore bildiklerimi anlatcam iyi dusun.1) Daha once cocuklukta ve bugune kadar hic hoslantiyi geçik yogunlukta bir duygu yasadin mi? Yani ask kadar buyuk olmasada o duyguya yakin 'sevdigin' oldu mu bir kerede olsa? ya da hoslanti gibi ufak yogunlukta duygular mi hissettin sadece?
    2) Hicbir kiz icin cocuklukta veya bugune kadar 1 seferde olsa gozlerin doldu mu veya gozyasi doktun mu?
    Bunlari cok iyi dusun ona gore okuduklarimi yazcam

0|0
    0|0
    • Kardeşim ben normalde duygularını cok yogun yaşayan bir insandım. Aşk acısıda yasadım uzun Zaman önce karşılıklı cok severek ayrılmak zorunda kaldığım bir sevgilim olmuştu, ondan ayrıldıktan sonrada böyle bir duruma düşmüştüm uzun bisüre yüzüm hiç gülmemişti kafamdan atamamıştım. Sonra internete falan takılmaya başlamıştım Zaman'la kafam dağalmıştı. Sonra kardeşim vardı canımdan cok sevdiğim onu kaybettim onu kaybınıda kabullenmem uzun zamanımı aldı. Sonra herşeyin kader olduğunu anladım onuda kabullendim. En son İlahi aşk yaşadım ona olan yakınlığımı çoğaldığını hissedebiliyordum aşırı derece Mutlu aşırı derece huzurluydum yaptığım en küçük iyilikte ağlıyordum. Kalbim sanki mutluluktan patlıcak gibiydi tabiri caizse. Böyle şeyler yaşadım kardesim

• Peki senin okuduğun yazı neydi?

Yükleniyor...