Arkadaşınız (hemcinsiniz) sizin kokunuzu kendi kokusundan daha iyi bilse ne düşünürdünüz?

Ev arkadaşımla askıda atletlerimiz karışmış 3 tane düz siyah atlet getirdi bir baksana bunlardan hangisi senin dedi markaları aynı olduğu için bakarak ayırt edemedim elime alıp kokladım yani sonuçta ne kadar yıkansa insanın kendi kokusu siner kıyafetlerine..
Bir tanesine bu benim diğerleri senin sanırım dedim. Senin olanı bn de buldum ama bunlar kimin bilemedim dedi :D nasıl yani kendi benim kokumu ayırt ettin kendi kokunu mu bulamadın dedim evet bn senin kokunu her yerde bilirim on tane kıyafet arasından senin kokunu seçerim saçının kokusunu bile on tane ayırt edebilirim dedi çok tuhaf geldi ki ben ufaktan titizlik hastasıyım ter kokan biri değilim günde hiç duş almasam 2 kere duş alırım :D Çok ilginç değil mi ya bir insan nasıl bir başkasının kokusunu kendi kokusundan daha iyi bilebilir ki?

Not: Cinsel bir amaç yok saçmalamayın uzayda yaşamıyoz burası Türkiye öyle şeyler olmaz. Sadece tuhaf geldiği için sordum fesatlık yapmayın

0|2
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bir insan başkasının kokusunu kendi kokusundan daha iyi alır (._.) normal bir şey bu yani (._.)
    şahsen ben kendimi kokladım az önce :D hiç koku gelmedi bana :D ama yanımdan birisi geçse onun kokusunu alırdım :D :D
    o tür bir şeydir buda (._.)
    ama yıkanmış bir giyside koku kalır mı ki yaw (._.) kalsa bile detarjanın kokusuyla yumaşatıcının kokusuyla karışır birbirine :D
    iyi bir burnu varmış arkadaşının :D :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olabilir şahsen bende kendi kıyafetlerimin yıkandıktan sonra kokularını pek tanıyamam ama ev arkadaşımın kıyafetlerinin kokularını yıkansa da tanırım çünkü o şekerimsi bir kokuya sahip parfüm kullanıyor ve ne kadar yıkansa da iyice koklayınca yinede hissediliyor

1|0
    0|0
    • bn vücut yağı kullanıyorum parfüm kullanmıyorum

• yinede normal bende kendi kokumu ev arkadaşımın kokusuna nazaran daha az biliyorum bu öyle cinsel veya başka bir sebepten değil sadece tahminimce kendi kokum zaten hep benimle olduğundan farkına varmıyorum ama ev arkadaşım en çok gördüğüm kişi olduğu için onun nasıl koktuğunu kendimin nasıl koktuğundan bile iyi biliyorum

• ztn not kısmına da yazdım cinsellik ya da fantezi amaçlı sormadım bn kendi kokumdan daha iyi bir de kardeşimin kokusunu bilirim tuhaf geldi sadece

Erkekler Ne Diyor 16

• Biliyorsun askerdeyim. Ve bunu yapabilen bir arkadaşım var. Adamla 7/24 beraberiz olsun o kadar deyip önemsemiyorum.

Not: Cinsel bir amaç yoktur inşallah. Saçmalamayın. Fesatlık yapmaya gerek yok :((

1|0
    0|0
  • Benden uzak olsun allaha yakın o :)

1|0
    0|0
  • bazı kışıler kokudan hıssedebılır bucur cadı bence

1|0
    0|0
    • benim kokumu kendi kokusundan daha iyi tanıması saçma değil mi

• evet bıraz sacma ve tuhaf ayrıca haklısın kızda belkı koklama sorunu vardır bazı ınsanlar var ben sahsen gordum elbıse koklarlar takıntılı olabılır

• Bende anlamadım güzelim seni üzerim

1|0
    0|0
  • :) :) aa kım sormus @Bücür_cadı :) fesatlık yapmayın dıye nt eklemıssın ama okudukca butun sıklar elenıyor :) ama yıne fesatlık olmasın tesaduf dıyelım buna

0|0
    0|0
  • Hayırlısı kardeşim

1|0
    0|0
  • Okumadım ama çok gereksiz bir şeyi büyütmüşsün gibi geldi.

0|1
    0|0
    • büyütmedim çok ilginç geldi sadece bir arkadasın elinde iki atletle gelse bu senin kokun ama diğeri kimin bilemedim bir bak dese ne düşünürün?

• Sen oraya getiriyorsun lafı larşıyakalı bayan :D

• oraya getirmedim sen fesatsın :P pazar pazar fanteziye merak sarmadım heralde :P benim kendi kokumdan daha iyi bildiğim sadece kardeşim var tuhaf geldi sadece

• insan kendi kokusunu çok bilemez senin de kendine has çok belirgin bir kokun vardır. bunun kötü olması gerekmiyor hatta saçlarının kokusunu ayırt edebildiğinden bahsettiyse güzel bir kokudur muhtemelen.

0|0
    0|0
    • insan nasıl kendi kokusunu bilmez? bn gözüm kapalı 10 kişinin kıyafeti koklatılsa kendi kıyafetimi kokumdan bilirim

• hayır değilim

• Arkadaşın oldukça dikkatli ortaklarını tanımakta. Bunu sana ifade ederken davranışı nasıldı merak ettim. İşte fesatlık o davranışlarda gizli.

0|0
    0|0
  • gece uyurken geip koklamıştır

0|0
    0|0
  • Îyi koklamış zamanında derim

0|0
    0|0
  • İyiki tangalar karışmamış😀

0|0
    0|0
  • titiz olmanın avantajları işte evin her tarafını kokun sarmış😄