Arkadaşınız (hemcinsiniz) sizin kokunuzu kendi kokusundan daha iyi bilse ne düşünürdünüz?

Ev arkadaşımla askıda atletlerimiz karışmış 3 tane düz siyah atlet getirdi bir baksana bunlardan hangisi senin dedi markaları aynı olduğu için bakarak ayırt edemedim elime alıp kokladım yani sonuçta ne kadar yıkansa insanın kendi kokusu siner kıyafetlerine..
Bir tanesine bu benim diğerleri senin sanırım dedim. Senin olanı bn de buldum ama bunlar kimin bilemedim dedi :D nasıl yani kendi benim kokumu ayırt ettin kendi kokunu mu bulamadın dedim evet bn senin kokunu her yerde bilirim on tane kıyafet arasından senin kokunu seçerim saçının kokusunu bile on tane ayırt edebilirim dedi çok tuhaf geldi ki ben ufaktan titizlik hastasıyım ter kokan biri değilim günde hiç duş almasam 2 kere duş alırım :D Çok ilginç değil mi ya bir insan nasıl bir başkasının kokusunu kendi kokusundan daha iyi bilebilir ki?

Not: Cinsel bir amaç yok saçmalamayın uzayda yaşamıyoz burası Türkiye öyle şeyler olmaz. Sadece tuhaf geldiği için sordum fesatlık yapmayın

0|2

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...