Babamın arkamızdan iş çevirdiğini nasıl anlarız?

Arkadaşlar babam 9-10 aydır maaşımı alamıyorum vermiyorlar diyor biz de annemin maaşıyla geçiriyoruz bu konuya annem çok sinir oluyor maaşını vermiyorlarsa çalışma falan diye ama babam oranın maaşı yüksek olduğu için çıkmak istemiyor. Geçen gün 2400 lira almış nereye harcadın diye sorduğumuzda 2000ini şuraya harcadım diyor 400ü noldu diyoruz harcadım biyere falan filan deyip geçiriyor. Babamın naptigini paranın nereye gittiğini nasıl takip edebiliriz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Valla Benim Babamda yillardir ayni sen dusun yani. Ve Sonuc : yillar boyu annemi kandirdi kumarda orda burda yedi sakladi bile parasini yok vermediler yok benzinim yok sigaram yalanlar öyle buyuk yalanlar olduki.. O suraya ben ve kardesim buyuduk , siddetli gecimsizlik bir yana pis islere bulasti bin kez yeminler etti bu son bu son diye ne sonlar son oldu ne bisey duzeldi. Ustune borclar borclar hem annemin ustune hem evin ustune, annemi korkuttu hep. Bugun ki Sonuc ; artik yaptiklarina dayanamadik hep kavga isyan cikardik yaptigi igrencliklere ve 5 ay önce evi terk etti cok sukur ama aralik ayindan beri bize 5 kurus yok. Artik bizi gecindirmeyi birak evin yarisi icra Annem hasta haliyle calisiyo ve ben calisiyorum ucumuz kardesimle öyle geciriyoruz ve Onun pis borclarini öduyoruz... Hayatimin dersini aldim bu devirde babana bile guvenme arkadasim ve gizli takip et kontrol et emin Olana kadar. Allaskina kim calisir aylar boyu maasini alamayip ustelik gecistirdigni farkindasiniz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam kendi calistiginin hesabini mi verecek? Sahsen ben asla karimi calistirmam kac para kazandigimin hesabini da kimseye vermem sen bu konunun ustune cok gitme baban kendine metres yapmissa bu aciga cikmasin

0|0
    0|0
    • Kimseye hesap vermem deyip bir aile gecindirmenin yükünü omzunda tasiyamayacaksan evlenmeyeceksin arkadaşım. oyle ben kimseye hesap vermem diye artistlik yapmakla olmuyor. Evet kendi çalıştığının hesabını verecek. Kendine metres yapmışsa kimseyi tanımam ikisine de dar ederim dünyayı. Herkes adam olacak

• Bunu dile getirmek iğrençliktir

• Tovbe tovbe isine bak arkadasim

• Metres yapmis ona yediriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İpuçlarıyla, babana gizlice dikkat ederek bunu çok basit öğrenebilirsin. Çocukluğumdan beri böyle şeylerde ustayım bence sende yaparsın.

1|0
    0|0
  • Ama hemen kötüye yormamakta lazım. Öyle kumar falan oynuyor mu belkide bir yere yüklü bir borç yapmıştır size soyleyemiyordur. Bence geçin karşısına sakince bir diyalog kurun, veya babanla aynı iş yerinde çalışan bir tanıdığınız varsa muhabbet arasında o kişinin ağzını yoklayin sizinde maaşlarınız verilmiyor mu gibisinden. Ama elbet bir yerden açık verecektir.

0|0
    0|0
    • Kumar oynamıyor ama bu sadece bizim bildiğimiz tarafı. Belki de oynuyordur. Bir yere borç yaptıysa neden hesabını veremiyor ki sürekli kaçıyor

• Benım rahmetli kocamda öyleydi aynı

0|2
    0|0
  • Dokuzda uyandim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle takip etmenizi öneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...