Annenizi farklı konularda hiç deniyor musunuz?

Kahvaltıda annemi denemek amaçlı 'Ateistler hakkında ne düşünüyorsun?' diye sordum. Cevabı aynen şu;
- Herkesin görüşüne saygı duyarım. Herkes birbiriyle aynı görüşte olsaydı o zaman hayatın bir anlamı kalmazdı. (Namazını kılan biri bu arada) Bir kez daha aşık oldum <3

Bir arada ''anne ben eşcinselim'' diyerek denedim. Önce biraz durgunlaştı ciddileşti sonra burası Amerika değil buraya ayak uydurmak zorundasın dedi :D Başka bir anne olsa tepkisi daha sert olabilirdi. Siz bu şekilde deniyor musunuz annenizi?

0|1
12|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır denemiyorum. Denemeye gerek duymuyorum diyelim çünkü dar görüşlü bir kadın değil annem. Dini inancın yok, bunu en baştan beri bilir ve müslüman olmasına rağmen gayet normal yaklaşır, hatta birlikte konuşuyoruz da din konularında.

Biseksüel yönelimim olduğunu da yeni söyledim, hiç bir tepki vermedi buna da, kendi hayatını istediğin gibi yaşayabilirsin dedi.

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben herşeyimle açık biriyim , içim dışım birdir ve annem de beni herşeyimle bilir çoğu düşünceme çok kızar çünkü annemin yetiştirilme tarzına ve eğitimi düşük olduğu için annem cahildir yine de beni herşeyimle sever , askere gelince anladım ki beni gerçekten çok seviyormuş :) Pek sevgisini gösterebilen biri değildir.

1|0
    0|0
  • ben denemem de kardeşim ara ara yoklar saçma sapan konuşma yine terliği yersin kafana diye celalleniyor :)

1|0
    0|0
  • Anne ben hamileyim demiştim.

1|0
    0|0
  • anne ben hamileyim diyerek de dener misin?

2|0
    0|0
  • ne tatliymis

1|0
    0|0
  • anneme eşcinselim desem "ben biliyordum sonunda itiraf ettin" der herhalde.

1|0
    0|0
    • Çokmu belli ediyorsun? :D

• Ilişki anlayışını merak ettim şimdi 😶

• denemem

1|0
    0|0
  • Ben kimseyi denemedim denemem de :)

1|0
    0|0
  • Anneme gay olduğumu bir türlü açıklayamadım. kadınlar iğrenç gelio düyorum çok pis bakıo aSD:ASD:

1|0
    0|0
  • Su insan deneycilerinden var yaa.
    Cok mantikli iseler saygi kapsaminda deneyebilecekleri cok sey var.
    Ornegin Edison. Az elektrikle yanabilecek teli buldu. Denedi ve basardi. Ama sadece bir deney. VE bir omur.
    Siz ne diye bir gune bin deney sigdirip o ustun zekanizla insanlari deneyip eksiklerini buldugunuzu dusunuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Ne saçmaladın be. Şimdi kalkıp atomumu parçalıyım onumu bekliyorsun? :D Bir edison bir tesla öğrenmişsiniz sürekli onları kullanarak güya bilgiliyim imajı vermeye çabalıyorsunuz :D Komik oluyorsun bir daha yapma. Oke?

• Ben söylesem kafama picak firlatir

1|0
    0|0
  • Kafana terlik yiyene kadar denemeye devam et 😊

1|0
    0|0
  • bir keresinde anne ben küpe takıcam demiştim, eve gelme bir daha dedi. :D o gün bu gündür hiç denemiyorum :( :D

0|0
    0|0
  • Annen harika bir insanmış

0|0
    0|0
  • Anne musyeri ile bulusup beyaz satacam diyorum aaaa deme oyle sen yapmazsın oyle seyler diyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben zaten deistim. Ama annem bu konuyu herkesin bilmesini istemiyor.
    Bana kimse ile bu konuyu tartışmanı istemiyorum, sen yine hobi olarak inanma dedi 😂

Eşcinsel olduğumu söylersem bilemiyorum çok şaşırmaz sanırım.
    Sürekli ben evlenmicem falan diye ortada gezdiğim için ona bağlar.

1|0
    0|0
  • Benim annem olaydı ne oldu ateistliğe mi merak saldın aman kızın yapma ne olur dinine ver kendini derdi

1|0
    0|0
  • Yok denemem annemi sadec sakalasmak maksatlı bazen uğraşırım ama çok otoriter bir yapısı olduğu icin tepkilerine bayılıyorum net ciddi annem benim ya 😂😂

1|0
    0|0
  • tatil için kiprısa gitmekten bahsetti olur dedim gidelim bende o arada bankaya uğrarım annem köpek diyerek kapattı konuyu iki gün sonra bir haberle yanima gelip senin bankada deliler varmış emin misin dedi😅😆

1|0
    0|0
  • Denemeye gerek duymuyorum cünku her konudaki fikrini biliyorum

1|0
    0|0
  • Evet bazen 😂

1|0
    0|0
  • Anne ben veriyorum desene.. bakalım ne diyecek :D

0|0
    0|0
  • Denemedim

0|0
    0|0
  • Annemi denememi gerektiren bır şey yok
    Son derece modern bir Türk kadının kızıyim :)

1|0
    0|0
  • Cesarete bak :)

1|0
    0|0
  • anneme ateistim desem beni keser

1|0
    0|0
Yükleniyor...