Japonyalı ülkücü hakkında ne düşünüyorsunuz :) :) ?

Türkiye’de yaşayan Japon Keisuke Wakizaka, MHP’nin organizasyonlarına katılıyor ve bu partiyi çok sevdiğini söylüyor. “Japonya'da MHP'yi anlatıyorum” diyor

"Türkiye'ye gelmeden önce siyasi hareketlerle yakından ilgileniyordum. Buraya geldikten sonrada çok kitap okudum. Daha sonra kendime yakın gördüğüm için Milliyetçi Hareket Partisi'ne gittim. Sık sık partinin Ankara'daki genel merkezine gidiyorum. Okuduğum kitapları aileme gösterdim. Ailem de gayet iyi karşıladı. Japonya'da MHP'yi anlatıyorum. MHP de biz Japonlar gibi örf ve adetlerine çok bağlı. Seçimlerde oylarını yükselteceğine inanıyorum."

Japonyalı ülkücü hakkında ne düşünüyorsunuz :) :) ?

Katledilen Türklerin anmasında

Erzurum'daki Atatürk Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Uluslararası Türk Ermeni İlişkileri ve Büyük Güçler Sempozyumu' ve daha sonra Ermeni çeteleri tarafından katledilen 3 bin Türk'ün anısına yaptırılan Yanıkdere Şehitliği'nde sonuç bildirgesinin okunmasına da katılan Wakizaka, elinde Türk bayrağı ve yaptığı bozkurt işareti ile dikkat çekti. Wakizaka, özellikle Ermeni meselesi hakkında düşüncelerinde de MHP'nin etkisi olduğuna ifade etti.

İstiklal Marşı'na eşlik etti. Sonuç bildirgesinin okunduğu Yanıkdere Şehitliği'nde bir eliyle Türk bayrağı taşıyan diğer eliyle bozkurt işareti yaparak basın mensupları ve diğer katılımcılara poz veren Keisuke Wakizaka, katılımcıların ilgi odağı oldu. Okunan İstiklal Marşı'na eşlik eden Keisuke Wakizaka, törene katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

cCc Tokyo Ülkü Ocakları cCc


0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...