Her gece bu duayı ediyorum sizce yanlış mı yapıyorum?

Arkadaşlar ben hergün sadece gece degil namaz kıldıktan sonra bir dua ediyorum günde en az 3 vakit namazını evde kılıyorum gecede kazaları kılıyorum neyse yusufun güzellik duası şu dua ;
"Bismillahirrahmanirrahim"
"Allahümmec alni ve nuru Yusuf'a ala veçhi femen reani yuhibbuni mehabbeten".
Sizce bunu her namazdan sonra okumam Allahın gücüne gider mi? Yani güzelliği bu kadar umursamam sıkıntı olur mu Allah demesin sonra şükretmesi gerekirken neden güzellik istiyor falan diye? şükrediyorum her zaman ama yüzümde sorunlar var geçmesini cok istiyorum o yüzden 7 kere her namazdan sonra bu duayı ediyorum sizce yanlış mı yapıyorum sürekli okuyarak?

Güncellemeler:
gcnlll
Çok şükür

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki hayir... Allah dua edilmesinden memnun olur istedigin Allah neden gucune gitmesin ama elbette ki sukur dualarini da yapmalisin sadece o degil☺

0|1
    0|0
    • ya zaten namaz bitince duamın ilk sırasında herşey için hamdolsun çok şükür Allahım diyorum sonra dışardaki açlar evsizler yetimler için dua ediyorum sonra hastalara acil şifalar diliyorum sonra ailemin sevdiiklerimin ve kendim için sağlıklı bir hayat diliyorum sonra yüzümdeki sorun ve okul hayatı için ediyorum en en son da da bu duayı ediyorum yani kendimş sona bırakıyorum hep.

• Anladim Allahtan isteyelim yeter ki o seviyor istemeyi ona dualar etmeyi

• yani kısaca her namazdan sonra dua etmeyi bu konuda kesmeyeyim?

En İyi Erkek Görüşü

• Sen okumaya devam et kardeş ama sonunada Allah'ımsen herşeyi hakkıyla veren hakkıyla yaşatansın senin varlığına verdiğin bir kuru ekmeğe ailemize ve kalbimizde ki imana şkürler olsun dersen daha iyi olur inşAllah

1|1
    0|0
    • ya zaten namaz bitince duamın ilk sırasında herşey için hamdolsun çok şükür Allahım diyorum sonra dışardaki açlar evsizler yetimler için dua ediyorum sonra hastalara acil şifalar diliyorum sonra ailemin sevdiiklerimin ve kendim için sağlıklı bir hayat diliyorum sonra yüzümdeki sorun ve okul hayatı için ediyorum en en son da da bu duayı ediyorum yani kendimş sona bırakıyorum hep.

• Keşke düşüncelerimzle yaşamak mümkün olsa ama nefs işte rahat bırakmıyo :)

• aynen öyle kötü şeylere gitmesinde işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Yahudi kavimlerinde birinin başkanına imrenmek seni mutlu edecek ise, ne den olmasın!

70 defa etmende de bence bir sakınca yok.

0|1
    0|0
    • kötü birşey mi dediniz şimdi tam anlayamadım?

• Kötü bir şey demek değil amacım. Sadece gerçeği yazdım.

@uncomfortabLee Yahudileri oluşturan İsrailoğullarının 12 boyundan birinin lideridir Hz. Yusuf. Tüm Muesevilerin hayır duasını aldığını düşünüyorum.

• Kardeş yanlış düşünüyosun o bir peygamberdi ve o zaman islamiyet daha hüküm sürmemişti

• Asil onu dusunmen yanlis. Istedigini duani edebilirsin. Istedigini peygamberimiz yaptigi dualar aynisini yapabilirsin.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim öyle yapıcam bundan sonra devam edicem

• ALLAH (cc) en yücedir, O herşeye gücü yetendir... istediğinde bir sıkıntı yok ama sana güzellik vermesini isteyeceğine ( ALLAH'ım kendi gözlerimle kendimi güzel görmeyi nasil eyle) de...

0|1
    0|0
    • oo bu cok güzel bir düşünce hocam teşekkür ederim aklımın köşesinde olacak. ama işte yüzümde biraz sorunlar var hayatımı olumsuz etkiliyor kardeşim yani sağlık olarakta etkiliyor sadece pskolojik değil o yüzden istiyorum bide

• Sabır... Sabır... Sabır...

• aynen öyle...

Yükleniyor...