Çok ağırıma gitti ilk defa böyle birşey yaşadım lütfen yardım?

Okulda iki arkadaşım vardı cok samimi oldukları için bende espri yapmak istedim al işte iki sevgililer hoş geldiniz dedim herkesin içinde bana hakaret etti söylediği ise biz sevgiliyiz sende bizim sürtüğümüz olmak istermisin kallt... dedi örümcek kafa dedi aç şu başörtünü biraz beynın hava alsın dedi. cidden orda şok oldum hayatımda ilk defa hakaret yedim hemde hiç unmayacağım iki arkadasımdan sinirlilermiydi bilmiyorum ama cok kafaya takan birisiyim uyuyamıyorum bana bu zamana kadar kimse hakaret etmedi ettirecek birşey hiç yapmadım ama :( Özür dilerlermi benden

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• :D bir keresinde eski okulda yakın olmayan bir arkadaşım, kantin de masada otururken bişey sordum diye çok fena bağırmıştı. Neymiş sinirliymiş. Bende direk vurmuştum çenesine yumruğu.. Yumruğun şiddetinden sandalyeden düşmüştü... Kendini savunmayı öğrenip kalkanını örmezsen saldırırlar ve ezerler. Genelde kişiliği ezik olan insanlar yapar bunu... Sana tut döv demiyorum.. Ama iki kelamda sen karşılık ver.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne ozru ya senin oylelerinle takilman hata

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kusura bakmayin hanimefendi fakat suclu sizsiniz cunku bir insan icin arkadas bir aynadir kendi ne ise karsisina onu yansitir madem bu insanlar boyle idi ne diye boyle insanlarla arkadas oldunuz simdi o sekil bir laf soylettiginiz icin kendinize burada ben bile cok sinirlendim oyle insanlara firsat vermeyin arkadas kiminle oturup kalktiginiza ne yaptiginiza dikkat edin siz bir bayan olarak kendinizi iyi tartin ona gore hareket edin boyle insanlara pirim vermeyin.

1|0
    0|0
  • Hala arkadasim diyo ozur diyo bunlar icin ağliyo kizim ne safsin ya sen onlar icin zaten basitmissin kimse bunlari kavgada soylemez birine koy tavrini bb de

0|0
    0|0
  • Sonuçta şaka yapmışsın kaldıramamış ama bu şakayı bizede yapan olurdu ve bende hiç sevmem yanı anlamsız herkesin içinde yaptıgın için ondan dolayı dahada sinirlenmiş olabilirler takma 1 ay sonra kım ipler bu olayı

0|0
    0|0
  • sana hakaret eden beyinsizlerin beynine oksijen gitmediği için böyle yapmışlar, din düşmanından arkadaş dost olmaz bunu öğrenmelisin belkide,

0|0
    0|0
  • çok ağır davranmıslar gunumuz ınsanları işte yapıcak birşey yok aileden terbiye görmüyorlar sıkıntılarını bız cekıyoruz cok ağır konusmuslar acıkcası üzüldüm adına umarım hatalarını anlarlar

0|0
    0|0
  • Anasinifi sanirim

0|0
    0|0
  • İlk okul mu:-)?

0|0
    0|0
  • Bana deseydi bir kız bunu , pıçaklardım vallahi. Karaktersizler.

0|0
    0|0
  • her kezse saka olmaz etme eşekle muhabet bezdırırsın sılmema cam kırıgıyle tötunu cizdırırsın

0|0
    0|0
  • Onların Allah be lasını versin. Senin baş örtüne laf eden kardeşim dir

0|0
    0|0
    • Kardeşim yazmadım sana laf eden o... ç dir

• ne laf söylemişler be bende olsam bende kafaya takardım

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşlar birbirlerine her türlü şakayı yapar :) bizde öyle yani

0|0
    0|0
  • Kiyamam sana ya dertleselim mi ozel e yaz rahatlar sin üzüldüm ya ;((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cok fazla Amerikan filmi izlemisler galiba :D

0|0
    0|0
  • ay ne pislik insanlar var ya ne biçim ağız bu iğrenç.

0|0
    0|0
  • Bosversene o gerizekaliyi bir daha suratina bile bakma teybiyesiz pislik kendinide hic uzme boyle insanlar icin degmez kendi beynine oksijen fazla gitmis belli bunyesinde yan etki yapmis selam bile verme cikart hayatindan

0|0
    0|0
  • Senin açıkta faydası varmış gıbı durmuyor desene allahım dellendim

0|0
    0|0
  • başörtünü aç beynin hava alsın ne demek ya sinirlerim zıpladı gece gece bırak konuşma şöyle iğrenç kişilerle

0|0
    0|0
  • Yüzsüz duruyorlar özür dileyeceklerini sanmam, ilişkinin kes bunlarla

0|0
    0|0
  • Onlra arkadasım mı diyosun bide en ufak bişeyde neler demişler😳

0|0
    0|0
  • Bu kadar dokunduysa belki gercekten sevgililerdir :) boşver boyle insanlari takma mumkunse

0|0
    0|0
Yükleniyor...