Italyada ya da Ingilterede Beni Seven insanlar bulurmuyum?

Cok mutsuzun cok 😢18 yasindayim artik canima kiymak istiyorum benim ne arkadasim var ne sevgilim sevgiliyi bos verin beni seven arkadasimin olmamasi canimi cok yakiyo 😢acaba beni sevmemelerinin sebebi ben nezaman isteseler onlarin yaninda olmam mi

Sevdigim Erkekde bana deger vermiyo 😢Uf allah benim belami versin 😢😢bi arkadasima anlattigim zaman bana dediki bunlari bukadar yuceltme herelda bukadar onemsersen sana deger vermezler dedi hakli mi sizce?
Yurt disina cikma sebebim sevgili bulmak degil degisik insanlar belki farkli ortam beni mutlu eder 😢okulumu rahat kafayla okurum hem italyanlar iyi insanlar 😢Erkekleri benim asik surat olmama izin vermezler sevgili olmasalar bile gelirler kanki olurlar 😊😊

Güncellemeler:
O kiza kizardim insanlar hakkinda niye boyle dusunuyosun diye ama hak veriuorum onun dedigi gibi onlari boyle deger vermesem yuceltmesem canim yanmaz bana hep derdi sen herkezi kendin hibi saniyosun sen iyi biri olsugun ixin karsindakinide oyle saniyosun derdi

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sevgide konuşabilceğin tek dil vardır... onlar belkide senin yapıda duruşuna fikirlerine farklı yaklaşan insanlardır... kendinde kabahat bulma bence... elbette seni sevecek değer verecek insanlar olacaktır etrafında... kendi karakterine uygun yapıda olan insanları seç bence önünde uzun bir yaşam var.. umutsuz olma bence...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş oluyor da noluyo boşver kendi değerinin farkına var ve kimsenin arkadaşlığınada ihtiyaç duyma yaşamana bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok öyle bir dünya, italyanlar sözde cana yakın, eğer cidden arkadaş gruplarına girmek istiyorsan en az bir yılını alır,
    Türk erkeği kadar yumuşak , omurgasız birini de bulamazsın şaklabanlık yapacak...
    Standartlarını düşür ve peşindeki "o" çocuğa fırsat ver (öyle biri yoksa anti depresan eşliğinde kilo ver, bulursun)
    Ve daha nicesi...

0|0
    0|0
  • Aşkım ben severim seni

0|0
    0|0
  • suanda hepsi senı beklıyo.. bir gelsede sevsek diye..

0|0
    0|0
  • Bulursun

0|0
    0|0
  • Ergen tiribi: ))

0|0
    0|0
  • Avustralya da bulabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki bu şikayetçi ve memnun olmayan karakterinden olabilir mi mutsuzluğun? Bence birilerinin suratını güldürmesini beklemek yerine önce kendi kendine gülmeyi öğrenmelisin yok ille ben gidecem diyorsan Italya'ya git bana da birini ayarlarsın 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...