Kapandım ama babam acil diye zorluyor ne yapmalıyım?

4 ay önce bir öfkeyle saçlarımı kestim ve kapandım çünkü kapanmak istiyordum ama saçlarımı çok sevdiğim için kapanamiyordum neyse babam artık açil diye zorluyor ne yapmalıyım

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• sen ona bakma.. kapanmaya devam et..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zorlamayla kapanip acinilmaz kendi istegin onemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• 1|0
    0|0
  • Hayatını kendinin bile inanmadığın bir bez parçasının içerisinde geçiresin ki? Başkalarının söylediklerine göre yön çizme. Kendi yolunu çiz. Gerekli olup olmadığını sor kendi kendine. Tek yararı var. Devletten oturduğun yerden maaş alıp, her gün g. t gezdirir, haram yersin.

0|0
    0|0
  • millet kapan der, seninki açıl diyor ilginç

1|0
    0|0
  • baban modern demekki

0|0
    0|0
  • kapanmak çok gereksiz bişey. baban haklı. açıll bencede

1|0
    0|0
  • şu an soruya ağzım açık bakıyorum ve sanırım bişe yazamicam :D

0|0
    0|0
  • Babana kürekle vur, ne diyeyim kızım ne istiyorsan onu yap işte

0|0
    0|0
  • Sen bilinn

0|0
    0|0
  • ahirette de baban senin yerine yancaksa çıkar madem kararı baban veriyor

0|0
    0|0
    • sen bu kızın saçından tahrik oluyosun yani. Bu cok mantıklı evet.

• tamamda kimse karışamaz diyorsun, kendin kıza "ahirettede baban yanıcaksa çıkar" diye tehdit yapıyorsun

• @çikolatamaria kız ne demiş soruda ne yapmalıyım? fikrimizi soruyor. gelin siz karışın siz ne derseniz onu yapcam demiyor. siz de insan gibi davranıp kendi fikrinizi yazabilirsiniz biraz zor olcak ama. tehdit demişsin bir de siz ne saçma kafalardasınız ya ben tehdit etmedim birincisi , ikincisi bir başkasının tehditiyle takacaksa ya da çocuğuna düşünce özgürlüğü tanımayan ve asıl tehdit eden olan babanın sözüyle çıkaracaksa zaten o kızın beyninin kontrolü başka insanlarda demektir. burda fikrimizi sormuş ve bende cevap vermişim. hadi hepiniz işinize bakın.

• Babanı dinle, babaların her zaman bir bildiği vardır.

0|0
    0|0
  • babana tatlı bir dille bunun Yaradanın emri olduğunu söyle, yaradanın emrini yerine getirmezsem olmaz falan de

0|0
    0|0
  • Açıl diye zorlayan babalarmı varmış türkiyede ilginç :)

0|0
    0|0
  • Çüş o nasıl baba

0|0
    0|0
  • Bence vazgeçme. Daha sonraki yıllarda tekrar tesettürlü olmak için psikolojikmen zorlanırsın.

0|0
    0|0
  • Kapanmak tarz değil farz canim kardeşim bunu baban bilmiyo sanırım

0|0
    0|0
  • neden açılmak istiyorsun baban neden zorluyor işte

0|0
    0|0
  • Dady's girl episode #2

Mofos Presents.

0|0
    0|0
  • öbür dünyada banan seni kurtarmayacak ey fani :D

0|0
    0|0
  • babanı dinle.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle açılma başkalarının görüşü seni etkilemesin tabiki baban illa ki etkilenirsin ama eğer allah sana bu fırsatı verdiyse ve kapandıysan bu imtihanıda geçmeye dirayet verir

0|0
    0|0
  • Açıl

0|0
    0|0
  • Ne istiyorsan

0|0
    0|0
  • Oturup konuşsan seni dinler mi

0|0
    0|0
  • ulan ne babalar var kız içinden gelmiş kapanmış şükredeceğine tövbeeee. dinleme bence doğruysa 22 yaşında kocaman insansın. kimse karar veremez buna ancak sen karar verirsin.

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu iki defa sormak yerine güncelleme yapabilirdin

0|0
    0|0
Yükleniyor...