Çoktandır yoktum bir haber vereyim dedim sınavlar süper havamız tarzımız süper kendisini benim gibi süper sanan kimler?

çok mutluyum her yerden mutluluk salgılıyorum hayatı benim gibi çok rayında olanlar kimler kankicikler:D?

0|1
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• vay vay sen gelir miydin buralara :)) ben de cok kotuyum midem fena giriyim dedim baktim soru sormussun bu saatte hayret :)

1|0
    0|0
    • Rich giremiyorum malum çok yoğunum anlattım sana 1 ayım kaldı sonra burda sürekli oluruz tatildeyken:d

• hadi bakalım hayırlısı olsun sen eğlenmene bak bol atraksiyonlu ruyalar hoscakal 😉

• :)) teşekkür ederim iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne güzel ya Allah daha da arttırsın mutluluğunu:) sen yokken herşey daha da kötüye gitmeye devam etti hiçbirşey yolunda değil ama herşeye rağmen çok şükür derdim mutluluk değil ama biraz huzur hiç fena olmaz gerçekten mutlulukta yanında süpriz olarak yudum yudum gelirse hayır demem :)

1|0
    0|0
    • pozitif düşünüp pozitif yaşayalım diyorsun :d çok güzel yazmışsın darısı senin başına olsun :)

• yok boşver böylede yeterli hayırlı geceler :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...