Böyle bir sitede dini sorular sormanız saçma degl mi?

benim bir önerim var. dünyayı ikiye ayırlım inançlılar bir tarafta yaşasın inançsızlar diger tarafta. nasıl olur?

Güncellemeler:
...
...,

1|0
16|33

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma! Ama gel gör ki sığ kesime bunu anlat. İnsanların nasılım diyip resim koyduğu yerlerde. Dini konuşmak istiyorlar. Bunlarda onun din bilgisi işte ne yaparsın. bir tane sazanda çıkıp buraya islam ülkesi diyor. Burası islam ülkesi olmadı. Olmayacak bir anlamadınız la bebeler :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Fikir doğru fikir güzel. Burası islami forum falan değil dakka başı dini soru görmek istemiyorum ben de. Şöyle de bir şey var ki dini sorunun altına yorum yaparak orada millete sarkan abazalar cinsellik sorularında da millete sarkıyor :D

2|0
    0|0
  • Merak etme ahirette zaten inanlar bir tarafta inanmayanlar bir tarafta olcak az sabret hepimiz bekliyoruz o günü kimi bu dünyada keyfini cıkararak kimi ibadetlerini yerine getirerek :)

2|1
    0|0
  • ortaya da bir çizgi çekilsin buraya da kararsızları koyalarım sonra bir sayım yapalım inanlar mı çok inanmıyanlar mı diye sonuç ortadaki kararsızlar çıkar bence burda din hakkında tartışmalar olması çok iyi bir şey kararsız olanlar merak ettiklerini sorup iysini kötüyü bulup doğru olanı anlayabilir

0|0
    0|0
  • En olmadık konunun sonunu dine bağlayarak sormak da bu sitede gelişim bulmuş bir sanat.

"Arkadaşımla seviştik. Evliyalığım düşer mi?"

2|1
    0|0
  • cok süper olur. karı kız bulma sitesinde dini sözler paylaşarak dini sorular sorarak vicdan kasıyor kodugum yobazları

1|2
    0|0
  • harika olur o zaman hatta dinsizlerin geliştirdiği elektronik vb eşyaları dine inananlar kullanamasın

1|0
    0|0
  • yani aslında..
    soru sormak mevzu degilde
    iyi bir cevap alacagını sanmıyorum:)

0|0
    0|0
  • Fertsel hayat istediği soruyu sorar cinsellik kategorisi orada diğer kategoriler orada
    Yok inancsizsan milletin inancından sanane

1|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Ayrıştırma insanları...

Ama onlara tavsiyemdir cevap alacağı kadar bilgi sahibi kimse yok burda..

0|0
    0|0
  • Benim daha guzel onerim var
    İnancsizlar ulkeden hadi ordan olup gitsin
    Türkiye Cumhurriyeti inanclilarin vatanıdır Dini İslamdır.

0|0
    0|0
  • o dedigin amerikada olur anca; bizde ayri gayri olmaz; Türk toplumuyuz biz baska millete asla ve asla benzetilemeyiz benzemeyiz;

0|0
    0|0
  • Olmaz. Çünkü eğer öyle yaparsak, hatalarından ders alacağımız ve bir adım daha ileriye gideceğimiz insanları göremeyiz.

0|0
    0|0
  • Yooo neden saçma olsun ki. Evet önerin güzel hadi terk edin bu İslam coğrafyasını.

0|0
    0|0
    • islam çoğrafiyası mı. burası seküler. sizler arabistana irana gitseniz daha mantıklı :d

• ahaha noldu tahire bakmak pek işine yaramadı. ayrıca osmanlıdan bahsediyorsn. türk tarihinden bihabersn.

• arap ama kendini türk sanıyor bunlar

• Evet sacma neden sordun

0|0
    0|0
  • Kim dini soru sormus

0|0
    0|0
  • Saçma olur

0|0
    0|0
  • saçmaa

0|0
    0|0
  • burayı ateistler mi kurmuş :)

0|0
    0|0
  • insanın kendi dinini yaşaması daha mantıklı ama bazı insanlar açar diğerleride haklı olarak cevabını verir

0|0
    0|0
  • Site dinsizler toplanıyor sitesimiki. Bide sahipleniyorlar arkadaş ya :) millet bunlara soracak nerde hangi soruyu soracağını.

0|0
    0|0
  • Renkler nasıldır bilirmisin sen? Hiç siyahsız beyazın anlamı beyazsız siyahın anlamı olur mu siyah en güzel beyazın yanında belli eder kendini güzellikler farlılıklar sayesinde fark edilir

0|0
    0|0
    • beyaz tüm renkleri içinde barındırır bunu bilir misin sen? yalnız da olur.

• arkadaşm. ben bilimsel olarak beyazın tanımını yaptım. beyaz renk aslında tüm renklerin bir arada oluşudur.

• Ya onu biliyoruz tamam.

• şimdi sen nobel ödülünüde hakkettin bu fikrinle.. Sn İlerizeka

0|0
    0|0
    • yok onu sen hakedersn. ben sen kadar olamam ilerizka ya. kesin daha iyi fikrin var begenmedgne göre :D :D

• valla benim bir fikrim yok dini sorular sormaktan şikayet eden biri dini soru sorarsa başka fikre ne hacet :) Seni sana bırakmak en doğrusu

• çok fena şey ettin yani. zaten alla alla deyince de aslında kalbimizdeki alla inancı ortaya çıkıyor

• İnançlı Değilim ama isteyen sorsun

0|0
    0|0
  • Inacsiz bir duzen cok zordur. inanc yasamin temelidir temelsiz bir toplum biyuk yikima mahkumdur.

0|0
    0|0
    • evet dünyanın halinden belli neresi yıkım için de neresi düzen

• @stgelo. Akilii adam aoyle bakim bu dunyadaki hersey kusurauz bir sisteme sahimse iklimler hayat dongusu besin zinciri vb seyler nasil rast gele olabilir yaa akilon aliyormu senin

• @stgelo. Cok cahilsin ya

• senın kadar saçma olmasa gerek

0|0
    0|0
  • nie cinsel amaçlı sorular soruluyor da dini sorular nedne sorulmasın

0|0
    0|0
  • Bu mevzu uzar

0|0
    0|0
  • Değişik bir düşünce fakat öyle olursa katlanamayan gitmeli bence

0|0
    0|0
  • iyi fikir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 15

• Sacma degil

1|0
    0|0
  • Sacmalik farkli olani kabul etmeyi ogrenseniz sorun cikmaz

0|1
    0|0
  • Öyle bir şey olursa bu 2 taraf arasında çok ciddi bir gelişmişlik farkı olur. Yazık :(

0|0
    0|0
  • İnançsızlara dogru yolu gosterecek insanlar lazım degıl mi

1|2
    0|0
  • Bu site cinsellik sitesi değil o amaçla daha cok kullaniyolar diye neden dini şeyler sorulmasin ki :D

0|2
    0|0
  • Değil.

1|1
    0|0
  • Olmaz inançlılar yine rahat durmayıp cihat ilan ederler.

1|0
    0|0
  • Salaklarda aya gitsin pandalar marsa dimi ya uzak uzak ne kadadaa hoş 😏

0|1
    0|0
  • Neden sacma olsun ki asıl özel hayatını soranlar saçmalık bilgi edinmek istiyor karşıdaki gayet normal Allah herkese akıl fikir versin cidden

0|0
    0|0
  • Bana uyar hsbw

0|0
    0|0
  • Harika olur

0|0
    0|0
  • İyi olur hem yazılı tartışma da cikmamis olur

0|0
    0|0
  • Benim başka bir önerim var, insanlar bir tarafta diğerleri bir tarafta.

0|0
    0|0
  • Cinsel konularda bir suru sacma ve absürt sorular soruluyor onu es geciyorsunda bu mu battı gözüne?

1|0
    0|0
  • benimde bir fikrim var beyinleri bir tarafa ayıralım bedenleri diger tarafa nasil olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...