Sinirimin geçmesi için birilerine iyilik yapmam lazım. Sizin için ne yapabilirim?

0|4
16|96

En İyi Erkek Görüşü

• Senden yarım limonu sıkıp içmeni varsa bir kaç kaşık yoğurt tüketmeni üzerine de mümkünse 1 bardak su içmeni istiyorum. Ardından da oturup arkana yaslanarak kendi nefesimi kontrol etmeni. Yavaş yavaş almanı ve vermeni istiyorum. Amerikan film sahnelerindeki gibi ellerini başının arkasına koy ve aslen başına değil ensene indir. Enseni hafif hafif ovala. Müminse başkası da yapabilir. Mümkünse o kişi kulağına güzel şeyler fısıldayıp tüm omurlarını uyaran bir masaj yapabilir. Benim için hiç bir şey yapmayıp bu yazıyı okuman yeterlidir. Hala sevdiğin birileri varsa onlar için damarlarını sev. Sinir = tansiyon = damarların gerilmesi ve yıpranması demektir. Hadi canım hala sinirliysen sakın öyle uyuma. Oğlun varsa onun için kocan için sevgilin annen baban için.

İmza:
    Seni insan olduğu için seven bir sinir hastası

0|0
    0|0
    • Ruh hastası olmak insan olmayı engellemiyo evet ama ben neye takıldım biliyo msn neden oğlun varsa bunu feministlik olarak algılama merak ettim upuzun gelen mesajın sonunda ki ünleme takıldığımı bilerek cevapla

• Eig için teşekkürler, görüşüme cevaben yaptığın yorumu görmediğim için özürler.

Orda seni harekete geçirecek bir şeyler zikretmeliydim, o sebeple örnekler verdim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 95

23 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...