Bugün "İstanbul'un Fethi" düşünceleriniz nelerdir?

Bugün
bugün istanbul'un fethi şükürler olsun ki dünyanın en güzel şehri olan İstanbul tam 563 yıldır bizim.

Konstantiniyye elbet birgün feth edilecektir, Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan onu feth eden asker ne güzel askerdir.
HZ MUHAMMED ( s. a. v)

bana bu kadar güzel bir şehir bu kadar güzel bir ülke bıraktığınız için Ecdadıma teşekkür ederim.

Güncellemeler:
arkadaşlar İstanbul'u fetih eden Fatih Sultan Mehmet handır. ve Ecdadım dır. İstanbul'u İngiliz işgalinden "geldikleri gibi giderler" ile kurtaran da Atatürktür. ve ecdadım dır. ve ikisi de şanlı ordularıyla bu zaferleri kazanmıştır. İstanbul hep bizim kalacaktır.

1|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Alt trafta bulunan asalak patates kullanıcısana bakma. Osmanlıda bizim atamız. Atatürk'te bizim atamız. Osmanlı döneminde son padişaha Ata denir. Osmanlı istiyenler bir baksın. Atatürk bile demiş ki; Türklerin en az 7000 yıllık tarihi vardır. Ama bu insanlar şuna benzer Dini kitaptan namaz kılmayın kısmını alıp. Bakın dini kitap namaz kılmayın diyor. Müslümanlık yalan gibi insanlardır. Fakat önünde yazan alkollü iken namaza yaklaşmayın'ı okumazlar. Yani sen kalkıp meclis konuşmasının bir kısmını dinleyip. Atatürk'ü yaftalıyorsun. Sana ne müslüman denir. Ne insan denir. Sana sadece vatan haini, k*pecik denir. Bizans'ın fethini kutlayan hristiyan ülkesi var mı? Burda amaç Osmanlı'nın fethini kutlamak değil. Bakın İslamiyet Hristiyanları yendi. Algısı oluşturup. Avrupa-ABD'nin söyledği doğru şeyleri. Yalanlamak ayrıca kimsenin fetihi kutladığı falanda yok. Amaç sazan osmanlı özentisi olan kesimi toplayıp miting yapmak. Eski osmanlı gelirse. Bir devleti yönetmek ne kadar kolaydır.
    Kısa Atamızın din anlayışı ;
    https://www.youtube.com/watch?v=HXlc6sCYPgI
    Osmanlıyı Atatürk yıkmıştır diyenlere ;
    https://www.youtube.com/watch?v=kkclRMeCvgA
    Emperyalizm ve Osmanlı ;
    https://www.youtube.com/watch?v=K9bqr_Ygmd8
    Buyurun Osmanlı'yı geri istiyen güzel insanlar okuyun araştırın. Ondan sonra osmanlıyı isteyin. Atatürk'e ayyaş diyen bir başkan olursa. Bu ülkede iğini koparan cahilde konuşur. Ama bilmezler ki Padişahlar şarap içerdi. Yooook içmezlerdi onlar gerçek müslümandı. Hadi leen ordan. İslamda nerde imparatorluk vardır. Nerde kafaya göre fetva verdirmek vardır. Madem o kadar osmanlıcısınız. Karşı çıkın kösem tarihimizi yanlış anlatıyor diye :)

1|0
    0|0
    • Dostum sana Atatürk'ü sev diyemem. Ama kalkıp yabancı kaynaklar gösterip. Bakın Atatürk Yahudi, Eşcinsel, Mason diyenlerin hiç birini dinleme. Özellikle lozanı hezimet olan kesimi hiç dinleme. Kendin oku bu dediklerimede inanma git araştır. Sinan Meydan, İlber Ortaylı, Banu Avar ve daha nice insanların çok güzel kitapları var. Osmanlıyı istiyen zihniyet sanıyor ki. Osmanlı olucaz ve kocaman olucaz. 1 tane kral olucak. Ve 70 milyon insanı o yönetecek. ABD-İsrail Hakkariyi mi istedi. Tak verdim. Kimse bişe diyemez. Bu zihniyet ne kadar sağlıklı düşünmeni istiyorum. Atatürk mükemmeldir diyemem. Putlaştır diyemem ki Atatürk zaten beni putlaştırın falan demiyor. Hatta bak sana bir vecizesini atayım. Buda combosu olsun. Herşeyi kendi üstüne göre ayarladı. Bizim komutanlarımızda var kimse niye onu söylemiyor diyen bir zihniyette var. Onuda yazayım. Bunlarda Atatürk'ün vecizeler kitap'ından alıntılar.

• Zaten sen bunu diyorsan bu cümleler sana değil. Osmanlı istiyen zihniyete

• ben yedi asırlık osmannlı tarihinide biliyorum cumhuriyet tarihini de atamıda. her ecdad diyeni atatürk düşmanı belleme

En İyi Kız Görüşü

• Tüm Türk Aleminin İstanbul'un Fethi kutlu olsun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Binlerc kez şükürler olsun

1|0
    0|0
  • Fatih sultan hazretlerinin kemikleri sızlıyor vasiyetinin yerine gelmesini umut ediyorum ve ona serseri diyen şahsiyete lanet ediyorum bir gün o bütün putları heykellerini yıkacağız ant içtik!

1|0
    0|0
    • Put derken neyi hedef gösterdiniz?

• @DüşünürKişi Fatih sultan mehmet zaten hedef gösterdi zamanında kim Ayasofyayı cami halini değiştirirse bütün insanlığın laneti onun üzerine olsun diye

• Allah bizim üstümüze alçakça oyun kuranların oyununu bozsun., düşmanlarımıza fırsat vermesin.

1|0
    0|0
  • Bu topraklar uğruna savaşmış bütün atalarımızın ruhu şad olsun.

1|0
    0|0
  • Hayal ettim yazdım

1|0
    0|0
  • kurtulusunu da boyle kutluyosan ne mutlu sana

1|0
    0|0
  • siyasi bir şov!!!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fatihin istanbulu fethettiği yaşta bir kalbi fethedemedik yazıklar olsun bize asdsad

1|0
    0|0
  • Hiç bişey düşünmüyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...