İzmir'de heykel parçalayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir süredir protesto edilen heykel parçalanmış. Video'da gördüğünüz üzre dede Erzurum'dan gelmiş İzmir'deki heykelin müslümanlara yakışmadığını söylüyor.

Şimdi bu insanlara birkaç sorum var.

Müslümanların Kuran kurslarında 8 yaşında erkek çocuklarına tecavüz edilirken neredeydiniz?
Bir defadan bir şey olmaz diyen bakanların açıklamalarından niçin rahatsız olmadınız?
Olayın ört-pas edilmesine niçin göz yumdunuz?
Bostancı'da bıçak zoruyla ulu orta götürülüp tecavüz edilen kız için neden protesto yapmadınız? Erzurum'dan, İstanbul'dan gelip bu işin Müslümanlığa yakışmadığını niçin belirtmediniz?

Not: 21. yy Türkiye'sinde heykel kırılıyor bu ülkede. Bu arada uzayda tarım ve madencilik başlamış, kimin umurunda?

1|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Böyle şeyler gördüm mü sinirlerim zıplıyor. Yobaz insanlar işte tecavüze tacize çocuk yaşta evlendirmeye karşı çıkmazlar ama gerçek müslümanlık bu değil. Dinden çıkmamın böyle insanlarında etkisi var. Azalarak bitmeleri dileğiyle.
    Bu arada master olmuşsun tebrik ederim:))

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok trajikomik yazik.

Sığ düşüncelerden kurtulup zekice yetistirilen bir toplum olmak ne kadar zor imkansiz

Heykelin çıplak olmasina gelene kadar her ebeveyn çocuğunu cinsellik bilincinde doğru şekilde tabiki eğitip terbiye ederek yetistirse zaten bu toplum heykelden çıplaklık algısından tahrik olup taciz tecavüz etmez saplantıdan uzak olur hey gidi hey sistemin içine s. çan cahiller.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir zaman değişmeyecek olan şey ne biliyor musun? İnsanların her daim mücadelede olmasına rağmen neyin uğruna yaşadıklarını ve yaşam gayelerini bir türlü anlayamamasıdır. Amca heykeli yıkıp dökerken belki de dünyayı 'imansız'lardan kurtardığını sanıyordur. Ben nefret etmem böyle insanlara. Çünki şu hayatta cahil ve yobazlardan daha çaresiz kimse yoktur. Yazık..

0|2
    0|0
  • Yobaz insanların bu hareketlerine hiç mi hiç şaşirmıyorum. Tecavüz vs gibi konularda üç maymunu oynarlar ama konu sanata gelince başımıza pehlivan kesilirler

1|2
    0|0
  • Cahillerden iğreniyorum.

0|1
    0|0
  • İlgi cekmeye calisan salagin teki iste muslumanlikla alakasi nerede her olaya kuran islam katilmasi bir takim sozde musluman olan serefsizlerin yaptiklari tum muslumanlari zan altinda birakmasina sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Boşversene

0|0
    0|0
  • kınayanlarsa sanki uzayda tarımı kendileri yapıyor

0|0
    0|0
    • Uzayda tarımı kendileri yapamaz zaten devletleri yapar. Destekledikleri hükumet yapar.

• vasıfsız insanlaramı yaptırıyorlar

Erkekler Ne Diyor 4

• ben bakkala gidip ekmek almaya üşenirken dengesiz herif erzurumdan izmire gelip heykel kırıyor :ASD Aziz Nesinin bir lafı var Türkiyedeki insanların yüzde 60 ı aptaldır diye tam bu sözü kanıtlar nitelikte bir herif.

1|2
    0|0
  • burda sadece benim zikim var sen kimsin benim oldugum yerde zikini açıyon diyen bir zihniyet oldugu açıktır.

0|2
    0|0
  • Bu hükümet aydınları susturdu. Cahilleri konuşturdu. Başka bişe olamaz.

1|1
    0|0
  • vuvuzela mı çalıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...